Водоочистка

Як вже завтра почати пити воду з крана?

27.04.2020

Важливість чистої питної води, особливо її наявність та доступність, для людини не потребує жодних доведень. Як би хтось не переконував вас в тому, що без Н2О можна обійтись, врешті-решт природне відчуття спраги доведе, що це не так.

Життя можливе без смартфонів, автомобілів та навіть одягу, проте спробувати жити без води – це точно невдала і приречена ідея. Індустрія забезпечення питною водою людей включає сотні корпорацій і трильйони доларів, адже потенційний споживач – це кожна людина на планеті.

Системи водоочистки (як для мегаполісу, так і на окремій кухні) є одним з представників галузі, в яку також входять:

  • виробники бутильованої води;
  • побутових фільтрів для очистки води;
  • розробники обладнання для очищення води в приватних будинках і т.д.

Варто зазначити, що якість води також має велике значення і суть не просто в категоріях “подобається або не подобається”. Вміст шкідливих речовин негативно впливає на самопочуття, здоров’я і довголіття в цілому. Місія компанії Теплосфера полягає у забезпеченні корисною водою, свіжим повітрям і комфортними умовами проживання. Кожен наш замовник – це турботливий сім’янин і прихильник здорового способу життя, який бажає пити вдома тільки добру воду.

Адже це справді важливе завдання для людини будь-якого віку, соціального статусу чи релігійних переконань. Колір, смак, запах, хімічний склад води – це все, що відчувають власники квартир та приватних будинків, наповнюючи склянку на кухні. Але скільки з нас п’є воду з крана? Можливо, один з десяти або сотні, або навіть тисячі. І виникає закономірне питання: чому? І очевидна відповідь: тому що є претензії, щонайменше, до одного з вказаних показників (якщо не до всіх).

Існує справді безліч причин, чому традиція відстоювати і кип’ятити воду знайома майже кожній домогосподарці:

  1. Застарілі технології очистки (більшість населених пунктів в Україні використовують проточну річкову воду для централізованого водопостачання), які використовуються для очищення води і, на жаль, поки що не відповідають сучасним європейським стандартам.
  2. Ненадійні комунікації. Труби, по яким тече до вашого помешкання, встановлені ще за радянських часів, на їх адекватну експлуатацію чи масову заміну, як правило, не вистачає бюджетних коштів. Продукти окиснення, дрібне сміття, пісок та інші елементи спочатку потрапляють у воду, а потім – до вашого організму.
  3. Територіальні особливості. Залежно від географії, склад води змінюються (вміст солей, іонів, мікроелементів, рН, бактерій). Тобто над покращенням характеристик води працюють не лише жителі нетрів, але і власники розкішних нещодавно збудованих маєтків. Адже мати під рукою доступ до чистої та збагаченої мікроелементами води – це розумно, комфортно і корисно для здоров’я.

Якими б не були причини того, що ви не п’єте воду з крана у себе вдома, усунути цю проблему легко. Важливо лише зрозуміти, що вашим батькам не були відомі технології очистки води системою зворотного осмосу, вашим дітям вони поки що недоступні. Але всім їм потрібна смачна та корисна вода. Щодня. Та і жоден з нас за нормальних обставин не обійдеться за день бодай без склянки води. Постійно купувати бутильовану воду або намагатись щодня вести графік щодо кількості води, відфільтрованої у глечику – також не виглядає хорошим варіантом.

Потурбуватись про власне здоров’я та здоров’я близьких – це розумно і важливо. Це не потребує ні надмірних зусиль, ні шалених фінансових витрат. Для того, щоб менше хворіти і провести з рідними більше часу достатньо звернутись за консультацією в компанію Теплосфера, і життя зміниться на краще.

Ваше повідомлення успішно надіслано