Відгуки наших клієнтів

Vorona Kids
Vorona Kids
рік тому
Котел вибивав помилку. Швидко приїхали, знайшли та усунули причину…! Приемно спілкувались і в сервісному центрі і спеціаліст на місті. Дякуємо🤝Рекомендуємо👍
Valentina Romashka
Valentina Romashka
рік тому
Відповідальна компанія, працівник Максим сумлінно виконав монтаж газового котла і заміна кранів на радіаторах.РЕКОМЕНДУЮ. Колоденка.
Олег Андрійчук
Олег Андрійчук
рік тому
Хочеться відмітити ввічливість, готовність вирішувати нестандартні задачі, швидке реагування
Микола Стасюк
Микола Стасюк
рік тому
Дуже задоволений! Дякую Олексію Дивачевському!
Oksana Paladiichuk
Oksana Paladiichuk
рік тому
Користуюсь послугами Теплосфери більше 10 років. Відповідальні, фахові, пунктуальні. Рекомендую.
Масив Тарас
Масив Тарас
рік тому
Якісно не дорого
Західне правове агентство
Західне правове агентство
рік тому
Хочу залишити свій відгук. Скористався послугами компанії Теплосфера вперше. Котел Протерм Ягуар 24 тактував: перегрівався при споживання гарячої води, відключався пальник, після чого по-новому запалювався. Виклик майстра зробив через контакт-центр. Майстер на ім"я Максим приїхав у день виклику у погоджений з оператором час (сам працюю за жорстким графіком, тому питання вибору часу було принциповим). Висококваліфікований працівник, який знає свою справу. За 10 хв. виконав діагностику, з"ясувавши можливу причину, і ще за 10 хв. - виконав необхідні переналаштування. Все працює! Додатково надав розгорнуту консультацію про можливі нюанси у роботі котла. Дякую за оперативність і професіоналізм!
Володимир Джурик
Володимир Джурик
рік тому
Вперше скористався послугами Теплосфери. Майстер прийшов хвилина в хвилину, зі своїми інструментами, пилесосом і стрем'янкою!!! Привітний, роботу зробив відмінно, після себе поприбирав (він мав свою ганчірку!!!!!). Згадуючи попередніх (дай табурету; а є пилесос?; мені треба шматку 21 см на 57 см, бо інша не підходить; зараз збігаю за прокладкою, паклею, ущільнювачем), Теплосферою приємно здивований. Рекомендую.
Andriy Lazarec
Andriy Lazarec
рік тому
Монтаж виконали супер, але дорого! Сервіс в тел. режимі на дуже низькому рівні(( і бажання надати елементарну консультацію у дівчат нема нажаль... все зводиться до того щоб ти оформив платний виїзд консультанта за 350-500 грн. ))

Ваше повідомлення успішно надіслано