Системи опалення

Часті питання систем опалення

Першим кроком у виникненні даної проблеми має бути пошук інструкції та виявлення про що свідчить дана помилка. Якщо в інструкції є варіанти як розв'язувати дану проблему самостійно - виконайте зазначені рекомендації. Перевірте чи не перекриті вентилі на подачу газу чи води (якщо у вас газовий котел). Наступний крок - перезавантажити котел. Саме перезавантажити, а не вимкнути з розетки! Спробуйте перезавантажити кілька разів. Якщо проблему не вдалось вирішити, зателефонуйте у сервісний центр.

Якщо ваше опалення не досягає бажаної кімнатної температури 20 °C або вище і нагрівається лише у верхній частині, вам потрібна допомога фахівця з опалення. Можливою причиною може бути неправильне налаштування системи опалення, яке можна усунути за допомогою гідравлічного балансування. Також таке явище спостерігається тоді, коли у в системі опалення накопичилось багато сміття. У такому випадку необхідна промивка системи опалення. Якщо ваші радіатори нагріваються лише знизу або видають булькітливий звук, необхідно розповітрити систему (тобто спустити повітря з радіатора через кран Маєвського). Якщо шум не зникає після видалення повітря, зверніться до фахівця, оскільки, ймовірно, потрібен ремонт обігрівача.

Деякий шум обігрівача є нормальним явищем. Наприклад, старі опалювальні насоси, мають тихе, але безперервне гудіння. Якщо обігрівач булькає, то в радіаторах є повітря. Можливо вирішати дану проблему самостійно, шляхом розповітрення системи (тобто спустити повітря з радіатора через кран Маєвського).
Термостатичний клапан також може тихо шуміти і це не є серйозною проблемою. З іншого боку, тривожні (чітко відчутні) шуми вказують на те, що може вирішити лише фахівець. Наприклад, від заміни опалювального насоса до гідравлічного балансування. Сильний стукіт і скрип також свідчать про ремонт, адже це може бути ознакою "забитого" теплообмінника. У такому випадку фахівець здійснює промивку теплообмінників. Дзижчання котла може бути ознакою виходу із ладу вентилятора або насосу. Існують й інші причини, які неможливо виявити без знання техніки опалення. Ваш фахівець з опалення подбає про пошук причини, ремонт і встановлення запасних частин.

Системи опалення
 • Проєктування та монтаж систем опалення
 • Система опалення без використання радіаторів
 • Проєктування та монтаж теплих підлог, теплих\холодних стін та стель
 • Системи опалення, які керуються зі смартфона
 • Модернізація системи опалення
 • Проєктування та монтаж енергоефективних систем опалення

​Чому варто звернутись до фахівців?

Вартість енергії зростає...Через поточну турбулентність на енергетичному ринку багато власників будинків шукають способи заощадити енергію, а отже, і витрати. Але як зробити систему опалення у вашому будинку, щоб вона була економною? І перш за все: хто кваліфіковано підбере і розрахує?

Ми обіцяємо: разом із нашими спеціалістами, ми спроєктуємо, змонтуємо, а потім ще візьме усі гарантійні зобов'язання на себе, щоб ви не хвилювались!

Модернізуйте свою систему опалення: наприклад, за допомогою газової гібридної системи опалення

Екологічно чистий і комфортний - поєднання газової конденсаційної технології, теплового насосу та системи вентиляції з рекуперацією тепла.

Ваш будинок підключено до мережі природного газу, і ви хочете використовувати усі види палива якомога ефективніше та екологічно чистіше? Тоді нехай наш фахівець з опалення порадить вам високоефективну газову гібридну систему з інтегрованою підготовкою гарячої води або без неї. Щоб ще більше зменшити споживання енергії, об’єднайте новий конденсаційний котел із тепловим насосом, щоб використовувати безкоштовну енергію повітря або землі або води. А система вентиляції з рекуперацією тепла забезпечує не тільки свіже, чисте повітря, але й додаткову економію енергії за рахунок передачі тепла від витяжного повітря до вхідного припливного. Корисно знати - особливо, якщо ви хочете утеплити свій будинок герметично: у цьому випадку вентиляція є обов'язковою.

Залишились питання?
Залишились питання?

TeplosferaЧому саме ми?

 • 0 +
  Роки гарантії на роботи
 • 0 +
  Інноваційних об'єктів
 • 0 +
  Щасливих клієнтів
 • 0 +
  Щорічний огляд СЕС
 • 0 +
  Сервісна підтримка
 • 0 +
  Років бізнесу
МИ ЗОБОВ'ЯЗУЄМСЯ:
Підібрати найбільш вигідне для вашого будинку обладнання, від кращих світових брендів
Якісно та надійно провести монтаж та налаштування обладнання в узгоджений з вами термін
Підписати з вами договір, що гарантує безпеку ваших коштів
Забезпечити професійне сервісне обслуговування на увесь період експлуатації усього обладнання, що встановили

НашіПроекти

Реалізована низькотемпературна система опалення в м. Ізяслав Реалізована низькотемпературна система опалення в м. Ізяслав На даному об'єкті було виконано монтаж системи опалення та вентиляції з рекуперацією. Система теплих підлог була виконана трубою AQUAPEX з гарантією на трубу 10 р. Обв'язка котельного обладнання виконана мідною трубою. Основне джерело нагріву води та опалення – тепловий насос типу повітря-вода aroTHERM. Він має високий коефіцієнт перетворення (при використанні 1 кВт електроенергії видає до 5 кВт теплової), що дозволяє максимально зробити будинок енергоефективним. Керувати такою котельнею дуже просто, можна не виходячи з дому, оскільки усе контролювати ви можете зі свого смартфона. Для безперебійної роботи та діагностики несправностей, усе обладнання підключається до віддаленого сервісного порталу, за яким слідкують сервісні спеціалісти нашої команди.
 • Дата реалізації проекту: 2022
 • Вартість даного проекту: 35000 Є.
Ще більше енергоефективності Ще більше енергоефективності Оскільки у даному будинку обладнання відносно нове, тому зміни ми вносили мінімальні. Доставили повітряний тепловий насос потужністю 15 кВт, який у комбінації з станцією приготування гарячої води забезпечує максимально комфортне гаряче водопостачання, у період, коли на вулиці похмура погода і сонячні колектори не дають бажаного вкладу. Крім того, функція «активний холод» дозволяє використовувати тепловий насос для охолодження приміщення в теплу пору року.
 • Дата реалізації проекту: червень 2019
 • Термін виконання: 7 днів
Енергія землі Енергія землі Якщо в даному будинку вибрати джерело опалення і гарячого водопостачання газовий котел, то споживання газу буде 9200 м.куб. / рік, що рівноцінно 63287 грн/рік. При реалізації рішення з геотермальним тепловим насосом, резервним електричним котлом,та кваліфікованим прорахунком системи опалення, ми досягаємо витрат електроенергії – 18 814 кВт/год / рік, що рівноцінно 18 238 грн/рік. Отже, річна економія становить 45 049 грн/рік
 • Дата реалізації проекту: червень 2019
Теплі підлоги Теплі підлоги Для досягнення найкращого результату та коректної роботи системи теплих підлог проводиться гідравлічний розрахунок. (діаметри труби, відстань кроку, особливі матеріали підкладки). Траси від гребінки до контуру теплоізолюється, для коректної роботи автоматики. На кожен контур теплої підлоги встановлюється сервопривід, якім керують кімнатні термостати, для досягнення необхідної температури в приміщенні. Перед заливкою теплих підлог стяжкою, проводиться гідравлічне або пневматичне випробування на герметичність.
Модернізація котельні з урахуванням потреб на басейн Модернізація котельні з урахуванням потреб на басейн До модернізації котельні, витрати газу на опалення та обігрів басейну, сягали -116 184 грн/рік. Після реалізації реконструкції, ми досягаємо витрат електроенергії – 18 910 кВт∙год / рік, що рівноцінно 23 619 грнрік, та 6 174 куб.мрік газу, що рівноцінно 42 468 грн/р. Разом витрати на обігрів будинку та гаряче водопостачання із врахуванням басейну – 66 087 грн/рік. Отже, річна економія 50 097 грн/рік.
 • Термін виконання: 13 діб.

Відгуки наших клієнів

Vorona Kids
Vorona Kids
8 місяців тому
Котел вибивав помилку. Швидко приїхали, знайшли та усунули причину…! Приемно спілкувались і в сервісному центрі і спеціаліст на місті. Дякуємо🤝Рекомендуємо👍
Valentina Romashka
Valentina Romashka
10 місяців тому
Відповідальна компанія, працівник Максим сумлінно виконав монтаж газового котла і заміна кранів на радіаторах.РЕКОМЕНДУЮ. Колоденка.
Олег Андрійчук
Олег Андрійчук
10 місяців тому
Хочеться відмітити ввічливість, готовність вирішувати нестандартні задачі, швидке реагування
Микола Стасюк
Микола Стасюк
10 місяців тому
Дуже задоволений! Дякую Олексію Дивачевському!
Oksana Paladiichuk
Oksana Paladiichuk
11 місяців тому
Користуюсь послугами Теплосфери більше 10 років. Відповідальні, фахові, пунктуальні. Рекомендую.

Ваше повідомлення успішно надіслано