Системи опалення

Системи опалення
 • Проєктування та монтаж систем опалення
 • Система опалення без використання радіаторів
 • Проєктування та монтаж теплих підлог, теплих\холодних стін та стель
 • Системи опалення, які керуються зі смартфона
 • Модернізація системи опалення
 • Проєктування та монтаж енергоефективних систем опалення

​Чому варто звернутись до фахівців?

Вартість енергії зростає...Через поточну турбулентність на енергетичному ринку багато власників будинків шукають способи заощадити енергію, а отже, і витрати. Але як зробити систему опалення у вашому будинку, щоб вона була економною? І перш за все: хто кваліфіковано підбере і розрахує?

Ми обіцяємо: разом із нашими спеціалістами, ми спроєктуємо, змонтуємо, а потім ще візьме усі гарантійні зобов'язання на себе, щоб ви не хвилювались!

Модернізуйте свою систему опалення: наприклад, за допомогою газової гібридної системи опалення

Екологічно чистий і комфортний - поєднання газової конденсаційної технології, теплового насосу та системи вентиляції з рекуперацією тепла.

Ваш будинок підключено до мережі природного газу, і ви хочете використовувати усі види палива якомога ефективніше та екологічно чистіше? Тоді нехай наш фахівець з опалення порадить вам високоефективну газову гібридну систему з інтегрованою підготовкою гарячої води або без неї. Щоб ще більше зменшити споживання енергії, об’єднайте новий конденсаційний котел із тепловим насосом, щоб використовувати безкоштовну енергію повітря або землі або води. А система вентиляції з рекуперацією тепла забезпечує не тільки свіже, чисте повітря, але й додаткову економію енергії за рахунок передачі тепла від витяжного повітря до вхідного припливного. Корисно знати - особливо, якщо ви хочете утеплити свій будинок герметично: у цьому випадку вентиляція є обов'язковою.

Залишились питання?
Залишились питання?

TeplosferaЧому саме ми?

 • 0 +
  Роки гарантії на роботи
 • 0 +
  Інноваційних об'єктів
 • 0 +
  Щасливих клієнтів
 • 0 +
  Щорічний огляд СЕС
 • 0 +
  Сервісна підтримка
 • 0 +
  Років бізнесу
МИ ЗОБОВ'ЯЗУЄМСЯ:
Підібрати найбільш вигідне для вашого будинку обладнання, від кращих світових брендів
Якісно та надійно провести монтаж та налаштування обладнання в узгоджений з вами термін
Підписати з вами договір, що гарантує безпеку ваших коштів
Забезпечити професійне сервісне обслуговування на увесь період експлуатації усього обладнання, що встановили

НашіПроекти

СЕС для будиночку в Карпатах СЕС для будиночку в Карпатах
 • Економія за рік, грн: 518$
 • Кількість встановлених колекторів: 20
 • Дата реалізації проекту: вартість обладнання актуальне на липень 2022р
 • Термін виконання: 3-4 дні
 • Вартість даного проекту: 11400$
Автономний енергоефективний будиночок в лісі Автономний енергоефективний будиночок в лісі В сонячну погоду електроенергію будиночку дають сонячні панелі, які підключені до інвертора та акумуляторної батареї. В першу чергу сонячна енергія їде на потреби будинку, а надлишок потужності йде на заряд акумуляторної батареї. У похмурі дні та вночі, електроенергія в будиночок поступає від акумуляторів. Коли їх заряд опускається до половини ємності, в дію автоматично вступає бензиновий генератор, котрий відновлює заряд акумуляторів за 4-5 годин своєї роботи і забезпечує паралельно будинок електроенергією.
 • Дата реалізації проекту: листопад 2019
 • Термін виконання: 6 днів
 • Вартість даного проекту: ~ 15-20 тис. €
Ще більше енергоефективності Ще більше енергоефективності Оскільки у даному будинку обладнання відносно нове, тому зміни ми вносили мінімальні. Доставили повітряний тепловий насос потужністю 15 кВт, який у комбінації з станцією приготування гарячої води забезпечує максимально комфортне гаряче водопостачання, у період, коли на вулиці похмура погода і сонячні колектори не дають бажаного вкладу. Крім того, функція «активний холод» дозволяє використовувати тепловий насос для охолодження приміщення в теплу пору року.
 • Дата реалізації проекту: червень 2019
 • Термін виконання: 7 днів
Енергія землі Енергія землі Якщо в даному будинку вибрати джерело опалення і гарячого водопостачання газовий котел, то споживання газу буде 9200 м.куб. / рік, що рівноцінно 63287 грн/рік. При реалізації рішення з геотермальним тепловим насосом, резервним електричним котлом,та кваліфікованим прорахунком системи опалення, ми досягаємо витрат електроенергії – 18 814 кВт/год / рік, що рівноцінно 18 238 грн/рік. Отже, річна економія становить 45 049 грн/рік
 • Дата реалізації проекту: червень 2019
Теплі підлоги Теплі підлоги Для досягнення найкращого результату та коректної роботи системи теплих підлог проводиться гідравлічний розрахунок. (діаметри труби, відстань кроку, особливі матеріали підкладки). Траси від гребінки до контуру теплоізолюється, для коректної роботи автоматики. На кожен контур теплої підлоги встановлюється сервопривід, якім керують кімнатні термостати, для досягнення необхідної температури в приміщенні. Перед заливкою теплих підлог стяжкою, проводиться гідравлічне або пневматичне випробування на герметичність.

Відгуки наших клієнів

Vorona Kids
Vorona Kids
8 місяців тому
Котел вибивав помилку. Швидко приїхали, знайшли та усунули причину…! Приемно спілкувались і в сервісному центрі і спеціаліст на місті. Дякуємо🤝Рекомендуємо👍
Valentina Romashka
Valentina Romashka
10 місяців тому
Відповідальна компанія, працівник Максим сумлінно виконав монтаж газового котла і заміна кранів на радіаторах.РЕКОМЕНДУЮ. Колоденка.
Олег Андрійчук
Олег Андрійчук
10 місяців тому
Хочеться відмітити ввічливість, готовність вирішувати нестандартні задачі, швидке реагування
Микола Стасюк
Микола Стасюк
10 місяців тому
Дуже задоволений! Дякую Олексію Дивачевському!
Oksana Paladiichuk
Oksana Paladiichuk
11 місяців тому
Користуюсь послугами Теплосфери більше 10 років. Відповідальні, фахові, пунктуальні. Рекомендую.

Ваше повідомлення успішно надіслано