Нас часто запитують

Сонячні станції для приватних господарств можна умовно розділити на три основні види:

Гібридна станція, яка має можливість працювати як з мережею так і забезпечити резервне живлення будинку завдяки комплектації АКБ, окупиться за 7-9 років.

Щодо автономної СЕС, яка працює без наявної мережі, про окупність як таку в цьому випадку не йдеться – її можна розглядати як спосіб економії на підключенні до ЛЕП та використанні електроенергії із загальної мережі (її оплаті за чинним тарифом).

Мережева СЕС під "зелений тариф" для фіз.особи, окупиться за 4-5 років.

1
3

Для того, щоб отримати гарантію, необхіно:

  • змонтувати обладнання згідно інструкції для монтажу та норм ДБН
  • перше включення обладнання проводиться авторизованою сервісною службою протягом 6 місяців від купівлі обладнання
  • через 1 рік після введення в експлуатацію, провести платне сервісного технічного обслуговування (СТО) обладнання авторизованим сервісним центром.

Термін гарантії:

  • 24 місяці від дати введення в експлуатацію ( з умовою проведення платного СТО через 12 місяців)

Авторизована сервісна служба виконує гарантійний ремонт безкоштовно та складає Акт гарантійного ремонту обладнання.

1
3
Neoclima Кондиціонер побутовий та напівпромисловий 24 міс (60 місяців на моделі NS(NU)-07-09-12-18-24EHXIw1eu продані з 08.05.2023)
Panasonic Кондиціонер побутовий 36 міс -60 місяців на компресор

Mitsubishi EL Кондиціонер побутовий та напівпромисловий 36 міс від дати продажу при обов’язковому СТО кожного року
Bosch Кондиціонер побутовий та напівпромисловий 24 міс



1
3

Гарантія на монтажні роботи від Теплосфери - це безкоштовне усунення недоліків роботи обладнання чи системи вцілому, які пов’язані з неякісною роботою майстрів з монтажу. Наприклад, якщо після монтажу обладнання, ви виявили негерметичність системи, майстер її відремонтує безкоштовно.

Гарантія на монтажні роботи - 3 роки від виконання робіт.

Гарантія на роботи не діє:

  1. Втручання в роботу або конструкцію обладнання сторонніх осіб, які не є представниками нашої сервісної служби.
  2. Напруга у мережі не відповідає технічним характеристикам обладнання.
  3. Наявні сліди ураження струмом на електричній частині; утворення накипу на гідравлічній частині обладнання; механічні пошкодження; сліди зовнішнього втручання; дефекти які виникли під час непереборних сил природи.
  4. Тиск газу у загальній мережі не відповідає нормам.
  5. Інші зовнішні фактори, які не залежать від роботи майстра.

Що робити, якщо ви виявили недоліки в роботі майстра?

  • Зателефонувати в першу чергу координатору сервісного центру - 0671992303
  • Очікувати приїзд майстра у зазначений термін - не більше двох днів від фіксування заявки
  • Наші майстри виконають усі дії, які необхідні у даній ситуації та виправлять проблему.
  • Якщо проблему усунути неможливо- ми повертаємо кошти!
1
3

Гарантія на виконані роботи від Теплосфери - це безкоштовне усунення недоліків роботи обладнання, які повторились після виконання робіт інженером нашої компанії і пов’язані з неякісною роботою майстра. Наприклад, якщо ви викликали майстра з проблемою виникнення певної помилки, вам відремонтували котел, але через деякий час ця ж сама помилка повторилась, майстер її відремонтує безкоштовно.

Гарантія на роботи - 2 місяці від виконання робіт зазначених в Акті виконаних робіт.

Гарантія на роботи не діє:

  1. Втручання в роботу або конструкцію обладнання сторонніх осіб, які не є представниками нашої сервісної служби.
  2. Напруга у мережі не відповідає технічним характеристикам обладнання.
  3. Наявні сліди ураження струмом на електричній частині; утворення накипу на гідравлічній частині обладнання; механічні пошкодження; сліди зовнішнього втручання; дефекти які виникли під час непереборних сил природи.
  4. Тиск газу у загальній мережі не відповідає нормам.
  5. Інші зовнішні фактори, які не залежать від роботи майстра.

Що робити, якщо проблема з поломкою повторилась?

  • Зателефонувати в першу чергу координатору сервісного центру - 0671992303
  • Очікувати приїзд майстра у зазначений термін - не більше двох днів від фіксування заявки
  • Наш сервісний інженер виконає повторну діагностику, ремонт чи іншу операцію, яка необхідна у даній ситуації та виправить проблему.
  • Якщо проблему усунути неможливо- ми повертаємо кошти!


1
3

Сонячні станції є трьох видів: мережеві, гібридні, автономні. Найдешевші з них мережеві, оскільки вони не комплектуються акумуляторами, а інверторне обладнання мережевого типу є дешевшим в порівнянні з автономним/гібридним. Період окупності СЕС залежить від:

  1. Вартості обладнання та монтажу сонячної станції.
  2. Потужності СЕС (а також відповідності потужності потребам підприємства).
  3. Тарифу на електроенергію.
  4. Наявності додаткових умов продажу/взаєморозрахунку за віддану генерацію (зелений тариф, Нет Білінг/Нет Мітерінг)

Для юридичних осіб період окупності мережевої сонячної електростанції під власні потреби на сьогодні складає 3-4 роки, оскільки комерційний тариф на електроенергію у кілька разів вище, ніж для приватних користувачів, а обмежень щодо потужності для власного споживання немає.

1
3

Сонячна станція для власних потреб – це приватна власність особи, тому ніяких узаконень чи взаємодії з держструктурами не передбачено на цей випадок. Для продажу за «зеленим тарифом» фізичні особи звертаються до Обленерго для укладення Договору на Зелений тариф та встановлення двостороннього лічильника. Після його встановлення і підписання відповідних актів – ви продаєте надлишок державі за фіксованою тарифною ставкою. З впровадженням системи Нет Білінг/Нет Мітерінг буде доступним накопичення коштів/ кіловатів на рахунках абонентів. Так, наприклад, влітку ваша СЕС виробляє надлишок енергії, він накопичується у вигляді кіловатів чи грошового еквіваленту у вас на рахунку. Узимку, коли станція продукує мало струму і домогосподарство добирає його із загальної мережі – накопичення списуватимуться.

1
3

Середня вартість сонячної станції мережевого типу "під ключ" складає 450-550 доларів за 1 кВт потужності, станом на лютий 2024. Відповідно, чим більша потужність та простіша система кріплень – тим менша ціна.

Більшою буде вартість гібридних та автономних сонячних станції. Це зумовлено тим, що гібридні та автономні інвертори є технічно-складнішими та дорожчими, також вони комплектуються акумуляторами, а вартість АКБ в середньому – 40-60% вартості СЕС. За детальними розрахунками сонячної станції «під ключ» за вашими потребами – звертайтеся до наших фахівців.

1
3

Сонячні панелі не потребують технічного догляду від власника – достатньо, щоб фахівці проводили регулярний сервісний огляд. Натомість, власникам варто стежити за чистотою панелей. Однак, цей процес теж не складний і очищення потрібно нечасто.

На поверхні панелей з часом накопичується пил та бруд, який періодично треба змивати водою або використовувати спеціалізовані миючі засоби, можна скористатися губкою, але ні в якому разі не використовувати абразивні засоби. Також не можна мити панелі у спекотну погоду коли вони нагріті – краще проводити процедуру очищення рано вранці або вночі.

1
3

Гарантія на сонячне обладнання, зокрема на панелі, складається з двох пунктів:

  • Гарантія на якість виготовлення (відсутність будь-яких браків та дефектів виробництва) – зазвичай складає 10-15 років;
  • Гарантія на продуктивність (панелі вироблятимуть енергію в межах власної номінальної потужності протягом усього терміну експлуатації) – до 30 років.

Зауважимо, що продуктивність панелей поступово зменшується, якщо ще зменшення відбувається в межах 0,4-1% на рік – показник у межах норми. Тобто, виробник гарантує, що після 25 років використання панель видаватиме близько 80% номінальної потужності.

Окремо є гарантія на інвертор. Її термін буде різним у різних виробників та видів обладнання. В середньому він складає 5-7 років, з можливістю платного продовження.

Для гібридних та автономних СЕС є гарантія на акумулятори. Дешеві свинцево-кислотні АКБ мають гарантію 1-3 роки, дорожчі – літієві – мають гарантію близько 10 років. Цей термін може бути обумовленим гарантійною кількістю циклів заряджень-розряджень.

1
3

Для вирахування місячної і річної генерації застосовують спеціалізоване програмне забезпечення від виробників сонячного обладнання або автоматичні розрахунки – калькулятори. При цьому враховують такі критерії:

  • Регіон розташування (від нього залежить рівень інсоляції);
  • Тип установки (наземна, дахова на скатному чи плоскому даху);
  • Тип панелей (монокристалічні, полікристалічні, тонкоплівкові);
  • Азимут та кут нахилу конструкції;
  • Генеруючу площу панелей.

Такі розрахунки дають приблизні дані, оскільки погода може бути доволі мінливою, кількість виробленої енергії напряму залежить від терміну експлуатації панелей, їх якості, характеристики іншого обладнання.

1
3

Для підбору СЕС під власне споживання, враховують такі критерії:

  • Обсяги та специфіку споживання електроенергії об’єктом;
  • Рівень інсоляції у вашій місцевості;
  • Конфігурація розміщення сонячних фотомодулів.

Далі необхідно підібрати номінальну потужність обладнання, яке відповідатиме споживанню (сонячні панелі, інвертор, тощо) та інсоляції. Варто враховувати, що теоретична кількість продукованої енергії сонячними панелями може відрізнятися від реальної в меншу сторону, тому потрібен певний запас. Або ж варто звернутися до фахівців, які проведуть усі розрахунки, підберуть обладнання та виконають якісний монтаж.

1
3

Юридичні особи мають право на встановлення як дахових, так і наземних сонячних електростанцій.

1
3

Наразі система взаємозаліку Net Billing ще у розробці і не діє в Україні, але її впровадження заплановане та має на меті забезпечення зручної системи використання СЕС для власних потреб споживачів. Це нововведення стосуватиметься нових генеруючих споживачів, а ті, хто вже має діючі СЕС та здійснює продаж за «зеленим тарифом» продовжуватимуть співпрацювати за його умовами.

1
3

Донедавна підприємці могли продавати державі надлишок виробленої СЕС електроенергії, якщо потужність станції була в межах від 30 кВт до 5 МВт. З 2023 року планували зменшити потужність до 1 МВт. Тариф для продажу розраховувався індивідуально для СЕС, встановлювалася норма вироблення, а відпускні ціни на електроенергію, вироблену понаднормово, визначали з допомогою аукціону.

Однак нині держава працює над впровадженням систем обліку Net Metering та Net Billing, суть яких також полягає у перенаправленні надлишків продукованої електроенергії в загальну мережу. Перенаправлена електроенергія накопичуватиметься на рахунку абонента у виглядів кіловатів або грошового еквіваленту. В період, коли ефективність роботи СЕС знижується (взимку, в хмарну погоду), споживач використовує енергію з мережі і може розрахуватися за неї власними накопиченнями.

1
3

Попри різні думки з цього питання, наша відповідь буде однозначною: ні, сонячна станція не працюватиме вночі. Джерело вироблення струму для неї – сонячне випромінювання. А немає сонця – немає і електроенергії.

Існують тестові зразки, які вдень накопичують енергію сонця, а вночі переробляють її на струм, але для масового виробництва така технологія залишається недоступною через дуже високу вартість.

Тож, можливо, в майбутньому відповідь зміниться на «так».

1
3

Конструкція сонячних панелей передбачає можливість фізичного впливу на них, тобто вони мають певний рівень захисту від несприятливих природних явищ – граду, зокрема.

Багато виробників проводять для своєї продукції «краш-тести» за стандартом IEC 61215. Для цього випробувальний зразок закріплюють і зі спеціальної гармати вистрілюють по ньому крижаними кульками діаметром 2,5 см із швидкістю 23 м/с. Пройденим вважається тест, якщо після 30 хвилин такого впливу панель залишається цілою.

Але варто розуміти, що і град буває різним. Якщо розмір шматків льоду сягатиме розміру курячого яйця – захист точно не витримає таких ударів. На щастя, на нашій території такий град буває вкрай рідко, а кристали льоду меншого розміру не пошкодять якісну продукцію від надійного виробника.

1
3

Генерація електроенергії в похмуру погоду знижується дуже суттєво. Чим щільніші хмари – тим менше світла потрапляє на поверхню панелей. Значну роль відіграє і вид панелей – полікристалічні, наприклад, мають зернисту структуру, тому в хмарну погоду їх ефективність буде вищою. Тож вироблення струму СЕС можливе і в хмарну погоду, але кількість енергії буде значно меншою.

1
3

Джерело продукування струму СЕС – сонячне випромінювання. Якщо сонця немає – панелі не виробляють електроенергію. Тож взимку та в похмуру погоду ефективність значно знижується, а в сніжну та дощову погоду– зменшується до мінімуму. Короткий світловий день, часті опади, хмарність – це чинники, через які ефективність роботи СЕС взимку досить низька.

1
3

Повна автономність від загальної мережі зі встановленням СЕС можлива, але далеко не для усіх приміщень. Так, можна забезпечити автономність дачі, мисливського будиночка, гаража чи інших приміщень, використання яких є періодичним. Якщо ж йдеться про автономність будинку, де ви проживаєте постійно – це практично неможливо, особливо в осінньо-зимовий період. В цей час СЕС генерує найменше енергії, а споживання є досить високим. Тож у похмуру погоду енергії, яку накопичать акумулятори вистачить на кілька годин чи, можливо, діб – а потім будинок буде без світла, поки не вийде сонце. При цьому, акумулятори можуть просто не встигати зарядитися повністю.

Окрім того, автономна СЕС передбачає встановлення дорогих акумуляторів, які складають понад 50% вартості всієї станції. При використанні якісних літій-залізофосфатних АКБ, за постійного використання, їх вистачить на 7-10 років, а при використанні свинцево-кислотних та гелевих - на 2-4 роки – далі необхідна заміна. Тому сонячна станція забезпечить автономність лише в окремих випадках і буде вигідною тільки в тому разі, якщо будівлю до загальної мережі підключити неможливо.

1
3

Інсоляція – опромінення поверхні сонячними променями – вимірюється в кількості одиниць енергії за одиницю часу, які потрапляють на площу – кВт*год/м². Для нашої широти – розташування території України – інсоляція є помірною. Сумарний річний показник складає близько 1500 кВт/м². Однак, вона відрізняється в різних областях, залежить від ландшафту місцевості, характерних кліматичних умов. Найвищі показники на півдні України – близько 1550 кВт/м², найнижчі – на північному заході – близько 1200 кВт/м².

Оскільки для нашої місцевості характерна яскраво виражена зміна пір року – змінюється і рівень інсоляції: влітку він найвищий, а взимку – найнижчий. Теоретично – рівень інсоляції в наших регіонах достатній для ефективної роботи сонячної електростанції у весняно-літній період, а от в осінньо-зимовий – випромінювання може не вистачати для високих показників ефективності. При цьому, велику роль відіграє і обладнання, яке використовують для продукування електрики з сонячної енергії. Панелі мають різний ККД, але жодна не здатна досягти 100%, тобто, далеко на вся сонячна енергія, яка потрапить на панель – перетвориться на струм. Тож на ефективність роботи вашої СЕС впливатиме не тільки інсоляція, а ще й низка інших факторів: вид та якість обладнання, правильність розрахунків та монтажу тощо. Якщо проектуванням і встановленням сонячної електростанції займаються кваліфіковані фахівці – ефективність буде високою.

1
3

Першим кроком у виникненні даної проблеми має бути пошук інструкції та виявлення про що свідчить дана помилка. Якщо в інструкції є варіанти як розв'язувати дану проблему самостійно - виконайте зазначені рекомендації. Перевірте чи не перекриті вентилі на подачу газу чи води (якщо у вас газовий котел). Наступний крок - перезавантажити котел. Саме перезавантажити, а не вимкнути з розетки! Спробуйте перезавантажити кілька разів. Якщо проблему не вдалось вирішити, зателефонуйте у сервісний центр.

1
3

Якщо ваше опалення не досягає бажаної кімнатної температури 20 °C або вище і нагрівається лише у верхній частині, вам потрібна допомога фахівця з опалення. Можливою причиною може бути неправильне налаштування системи опалення, яке можна усунути за допомогою гідравлічного балансування. Також таке явище спостерігається тоді, коли у в системі опалення накопичилось багато сміття. У такому випадку необхідна промивка системи опалення. Якщо ваші радіатори нагріваються лише знизу або видають булькітливий звук, необхідно розповітрити систему (тобто спустити повітря з радіатора через кран Маєвського). Якщо шум не зникає після видалення повітря, зверніться до фахівця, оскільки, ймовірно, потрібен ремонт обігрівача.

1
3

Деякий шум обігрівача є нормальним явищем. Наприклад, старі опалювальні насоси, мають тихе, але безперервне гудіння. Якщо обігрівач булькає, то в радіаторах є повітря. Можливо вирішати дану проблему самостійно, шляхом розповітрення системи (тобто спустити повітря з радіатора через кран Маєвського).
Термостатичний клапан також може тихо шуміти і це не є серйозною проблемою. З іншого боку, тривожні (чітко відчутні) шуми вказують на те, що може вирішити лише фахівець. Наприклад, від заміни опалювального насоса до гідравлічного балансування. Сильний стукіт і скрип також свідчать про ремонт, адже це може бути ознакою "забитого" теплообмінника. У такому випадку фахівець здійснює промивку теплообмінників. Дзижчання котла може бути ознакою виходу із ладу вентилятора або насосу. Існують й інші причини, які неможливо виявити без знання техніки опалення. Ваш фахівець з опалення подбає про пошук причини, ремонт і встановлення запасних частин.

1
3

Вода, яку нам подають відповідає стандартам питної води. Але проблема полягає у тому, що проходячи по трубам вона засмічується механічними домішками та ржавими відкладеннями, що виявляється при заміні фільтрів. Також нас не влаштовує її смак, запах або підвищена жорсткість, яка викликає сухість шкіри, накип на побутовій техніці та санприладах. Важливу роль відіграє наявність хлору, який додають у водопровідну воду, для її дезінфекції.

1
3

Якість водопровідної води відрізняється в кожному місті. Проте місцеві водоканали на своїх сайтах оприлюднюють інформацію по складу води, яку вони постачають до нас. Тому не потрібно витрачати кошти для такого аналізу. Якщо ви не знайшли відповідної інформації на сайті місцевого водоканалу, то можете без проблем отримати її безпосередньо у них. Якщо ж ви сумніваєтесь у даному аналізі або з якихось причин не отримали цю інформацію, може набрати воду з крана та здати її на аналіз у лабораторію водоканалу.

1
3

Загальна жорсткість водопровідної води відрізняється в кожному місті. Для прикладу, у м.Рівне жорсткість води коливається від 6,5 до 7,5 ммоль\л

1
3

Є різні варіанти покращення якості води в квартирі. Вони залежать від наявності місця та вартості обладнання. Найпростійший спосіб це поставити фільтр-колбу для механічної очистки. Він забере з води механічні домішки та нерозчинене залізо, яке зібралося по трубах.

Після нього встановлюють установку пом’якшення води кабінетного типу, яка підходить для квартир навіть з обмеженим простором. У даній установці вода пом’якшується та очищається від зайвих хімічних елементів. Дана вода є технічною, тому пити її у сирому вигляді не можна. Вона використовується для побутових потреб. А для пиття, на кухні під раковиною встановлюється зворотній осмос, який має 5-8 ступенів очистки. Він забирає усі елементи, які шкідливі для нашого організму. Таку воду можна використовувати для приготування їжі та для пиття без шкоди для здоров’я.

1
3

Фільтр механічної очистки міняється кожні 2-3 міс. Фільтри у зворотньому осмосі кожні – 4-6 міс, залежно від кількості використаної води.

1
3

Для нормальної роботи обладнання, необхідно щоб тиск у системі водопроводу був не менше 3 бар, якщо ж він менше, тоді встановлюється додатковий насос, для безперебійної роботи. Також необхідно вибрати місце для обладнання та звернутися в компанію для підбору саме для ваших потреб.

1
3
  • фільтр-колба механічної очистки – для затримання механічних домішок, які доходять до нас із труб;
  • кабінет для пом’якшення води;
  • осмос під мийку для приготування та пиття.
1
3
  • слідкувати за наявністю солі у баку;
  • заміняти фільтр механічної очистки (раз в 2-3 міс, вартість – орієнтовно 20-30грн);
  • різ в рік викликати сервісну службу для діагностики;
  • для осмосу: нижній ряд фільтрів міняють раз в 4-6 міс (від 120-150грн комплект), раз в рік заміняти мініралізатор та постфільтр (від 150 грн за комплект), та раз у 2 роки мембрану – від 300 грн.
1
3

Ви отримаєте цілий ряд переваг, ось деякі з них:

  • Будете безпечно купати своїх дітей;
  • Зменшите споживання (до 60%) миючих засобів (прального порошку, мила та ін.);
  • Захист арматури, водопровідних труб, душової кабіни, та ін. від нальоту;
  • Захист побутових пристроїв (пральних машин, посудомийних машин, чайників та кавоварок) від пошкодження та надмірного споживання електроенергії;
  • Захист опалювальних пристроїв та систем від накипу;
  • Ніякого нальоту на посуді;
  • Отримаєте м’який та лагідний одяг після прання;
  • Захист чутливої шкіри від пересихання та впливу хлору;
  • Більше ніяких чекань замовлення води та носіння пляшок з супермаркету.
1
3

Установки для фільтрації води мають наступні переваги:

  • Розроблені спеціально для очищення води у домашньому господарстві;
  • Мають електронну систему контролю – «розумна» автоматика активує процес регенерації фільтрувального шару в залежності від поточного та очікуваного споживання води – завжди під час періоду низького рівня споживання, наприклад вночі;
  • У випадку відсутності споживання води автоматична система регенерації допомагає підтримувати мікробіологічну чистоту фільтрувального шару;
  • Повна комплектація: обвідний клапан з системою регулювання жорсткості води, механічний фільтр, система, що перешкоджає переливанню води, зливний шланг для промивання;
  • Всі пристрої вже зібрані та готові для користування.
1
3

• Viessmann • Vaillant • Protherm • Bosch • Junkers • Buderus • Ariston • Demrad • Navien • Heiztechnik

1
3

Для того, щоб отримати гарантію, необхіно:

  • змонтувати обладнання згідно інструкції для монтажу та норм ДБН
  • перше включення обладнання проводиться авторизованою сервісною службою протягом 6 місяців від купівлі обладнання
  • через 1 рік після введення в експлуатацію, провести платне сервісного технічного обслуговування (СТО) обладнання авторизованим сервісним центром.

Термін гарантії:

  • 24 місяці від дати введення в експлуатацію ( з умовою проведення платного СТО через 12 місяців)
  • 36 місяців від дати введення в експлуатацію ( з умовою проведення платного СТО через 12 та 24 місяців)
  • 10 років на компресор у теплових насосах
  • 5 років на теплові насоси Vaillatn ( з умовою проведення платного СТО кожні 12 місяців)

Авторизована сервісна служба виконує гарантійний ремонт безкоштовно та складає Акт гарантійного ремонту обладнання.

1
3
  1. Втручання в роботу або конструкцію обладнання сторонніх осіб, які не є представниками сервісної служби.
  2. Пошкоджене обладнання під час транспортуванні або зберіганні.
  3. При недотриманні інструкції з правил монтажу та експлуатації обладнання;
  4. Напруга у мережі не відповідає технічним характеристикам котла.
  5. Наявні сліди ураження струмом на електричній частині; утворення накипу на гідравлічній частині обладнання; механічні пошкодження; сліди зовнішнього втручання; дефекти які виникли під час непереборних сил природи.
1
3

Для того, щоб забезпечити надійну та довготривалу роботу обладнання, необхідно забезпечити правильну експлуатацію та технічне обслуговування обладнання. Сезонне та періодичне СТО вашого приладу, забезпечить його економну та більш довготривалу роботу, дозволяє попередити дороговартісний ремонт обладнання та правильно (економно) налаштувати споживання газу. Даний вид робіт проводиться не рідше одного разу на рік. Рекомендуємо провести СТО заздалегідь, перед опалювальним сезоном. Технічне обслуговування повинне проводитись лише авторизованим сервісним центром.
1
3
  1. Перевірка герметичності та кріплення системи відведення повітря/продуктів згорання, при необхідності відкоригувати
  2. Перевірка стану теплової ізоляції котла та камери згоряння
  3. Очистка камери згорання та пальника. Заміна ущільнувального кільця.
  4. Зовнішня очистка теплообмінника від механічних забруднень, перевірка стану внутрішнього забруднення теплообмінника
  5. В приладах VUW: перевірити на забруднення вторинний теплообмінник
  6. В приладах VUW: демонтувати Aqua-датчик, очистити фільтр на вході холодної води в датчик та змастити датчик
  7. Видалення забруднень з інших частин котла
  8. Перевірити правильність кріплення штекерних електроз’єднань
  9. Перевірка тиску в розширювальному бачку
  10. Перевірка загального стану обладнання
  11. Очищення та наповнення сифону конденсаційної води
  12. Очищення каналів зливу конденсату у сифоні
  13. Перевірка гідравлічних та газових з’єднань
  14. Перевірити тиск установки, при необхідності наповнити прилад / установку приблизно до 1,0 – 2,0 бар (залежно від статичної висоти системи)
  15. Перевірити роботу розпалення й пальника
  16. Перевірити герметичність приладу з боку відпрацьованих газів та конденсаційної води
1
3
Читати все

Ми переконані, що за наданням кращого сервісу та технічного обслуговування для наших клієнтів стоїть сильна та організована команда, що працює досконало, як єдиний механізм.

Саме тому, нашим пріоритетом є невпинне покращення навичок кожного члена команди, особистісний ріст та командна робота. У результаті чого кожен наш клієнт задоволений якістю та результатами наших робіт.
Понад 15 років розвиваємося та вдосконалюємося, ставимо перед собою нові виклики та досягаємо нових вершин, і усе це заради успіху наших клієнтів.

Ми переконані, що за наданням кращого сервісу та технічного обслуговування для наших клієнтів стоїть сильна та організована команда, що працює досконало, як єдиний механізм.
Саме тому, нашим пріоритетом є невпинне покращення навичок кожного члена команди, особистісний ріст та командна робота. У результаті чого кожен наш клієнт задоволений якістю та результатами наших робіт.
Понад 15 років розвиваємося та вдосконалюємося, ставимо перед собою нові виклики та досягаємо нових вершин, і усе це заради успіху наших клієнтів.

Ваше повідомлення успішно надіслано