Водоочистка

Десять “ЗА” систему водоочистки

12.01.2021

Дискусії на тему необхідності встановлення системи водоочистки не втихають, незважаючи на низку наукових досліджень впливу забрудників води на здоров’я людини та стан побутових приладів. Саме тому ми підготували для вас добірку з 10 причин, чому система фільтрації води необхідна у будь-якій оселі, незалежно від того, квартира це чи будинок, у великому місті чи маленькому селі, в промисловому районі чи далеко від заводів та фабрик.

Здоров’я

Здоров’я – це те, що ми прагнемо зберегти, те, чого нам бажають на всі свята і те, що залежить від води, яку ми вживаємо. Кисень та водень – склад води, про який нам розповідали на уроках хімії в школі, однак з тих же уроків ми знаємо, що вода в природі містить ще й багато інших мінералів, металів, сполук. Одні з них необхідні нашому організму, другі мають позитивний вплив в обмеженій кількості, а треті – отруйні та здатні завдати непоправної шкоди здоров’ю.

Зважаючи на нинішній екологічний стан навколишнього середовища, ми не можемо вживати без остраху воду, ані з-під крана, ані з колодязя чи свердловини, адже численні дослідження вказують на те, що в ній містяться ті чи інші забрудники.

Так, у більшості міст вода із загального водогону має в складі підвищену кількість солей жорсткості, заліза, магнію, калію, в окремих регіонах є свинець, солі важких металів, в районах, де розвинений аграрний сектор, вода містить гербіциди та мінеральні добрива. Всі ці речовини накопичуються в клітинах організму та порушують його роботу: викликають утворення каменів у нирках і жовчному міхурі, спричиняють серцево-судинні захворювання і негативно впливають в цілому на всі системи організму.

Тому система очистки в сучасних реаліях – це необхідне обладнання для профілактики низки захворювань та збереження здоров’я.

Відсутність алергічних реакцій

Можливо ви помічали, що багато дорослих та дітей зараз страждають від алергії, але часто лікарям не вдається визначити алерген або встановити, де людина з ним контактує та як він потрапляє в організм? Досить великий відсоток алергічних реакцій, особливо тих, які мають прояв на шкірі (почервоніння, висипи, свербіж) викликані водою, а точніше хлором. Цю речовину використовують для знищення хвороботворних мікроорганізмів у воді, проте для людського організму вона теж шкідлива. Особливо яскраво виражені реакція на дію хлору в людей з чутливою шкірою та в дітей, однак, якщо навіть немає зовнішніх проявів, шкода для епідермісу все одно є. Отже, не варто нехтувати встановленням проточного фільтру для квартири, який очищує воду від хлору.

Використання води з-під крана для приготування їжі

Під час приготування їжі воду кип’ятять, що призводить до знищення патогенної мікрофлори, однак шкідливі мінерали з неї не зникають, а окремі навіть можуть утворювати отруйні сполуки. Для вирішення цієї проблеми можна встановити фільтр під мийку або ж систему зі зворотнім осмосом, яка не тільки очистить воду від забруднень, а ще й збагатить її корисними речовинами.

Купання в чистій воді

Ви знали, що під час приймання ванни наш організм поглинає до 200 мілілітрів води? А тепер уявіть скільки шкідливих речовин потрапляє в нього через шкіру щоденно! До того ж вода з водогону чи свердловини може містити механічні забруднення: пісок, мул, сміття, іржу. Для того, щоб вони не потрапляли у ванну можна використовувати фільтри грубої очистки, але вони не вловлюють сполуки металів та хлор, тому комплексна система очистки буде значно ефективнішою та дієвішою.

Тривала робота побутової техніки без поломок

Накип – перший ворог бойлерів, пральних та посудомийних машин, котлів, інших побутових приладів. Він утворюється під час нагрівання води, в якій є надмірна кількість солей жорсткості. Вапняні відкладення погіршують якість роботи нагрівальних елементів та з часом виводять їх з ладу. Що призводить до дороговартісного ремонту або необхідності купівлі нової техніки для дому. Для усунення солей магнію та кальцію використовують пом’якшувачі води. Їх можна встановлювати окремо або ж придбати фільтри комплексної очистки.

Забезпечення побутових потреб у воді

Ефективність пральних та мийних засобів також залежить від складу води: при надмірній кількості солей жорсткості вам знадобиться в кілька разів більше прального порошку, щоб випрати одяг і миючого засобу, щоб відмити посуд. Чимало клопотів завдає і високий вміст заліза. Вода від нього має неприємний запах та бурий колір, а випрані речі жовтіють. Велика кількість заліза міститься у воді з домашніх свердловин, тому без фільтра для скважини, які забезпечують очистку води від заліза не обійтися.

Сантехніка і трубопровід

У трубах досить часто накопичуються іржа, мул, пісок та забивають їх, тому потрібно регулярно очищати водопровідну систему. Від цих забруднень страждає і сантехніка, але, крім того на ній утворюється наліт білого або бурого кольору, залежно від речовин, що містяться у воді. Бюджетним вирішенням проблеми є встановлення фільтра на кран, та це не убереже решту сантехніки від псування, тому доцільніше обрати готові комплексні рішення від компанії «Теплосфера» та назавжди забути про ці неприємності.

Економія коштів

Купівля та установка системи очистки води потребує не малих витрат. Але, якщо підрахувати, скільки коштує бутильована вода для приготування їжі, придбання побутових миючих засобів для усунення нальоту, накипу, ремонт та заміна деталей в приладах, то стане очевидним, що одноразова витрата на купівлю системи фільтрів для очистки води і регулярної заміни картриджів обійдеться дешевше.

Економія часу

Із системою зворотного осмосу вам не треба буде довго чекати, поки очиститься вода, витрачати час на замовлення бутильованої води. Фахівці компанії «Теплосфера», яка здійснює продаж та монтаж водоочисних систем, швидко встановлять обладнання, проведуть перший запуск та нададуть гарантію на проведені роботи.

Контроль якості води

Встановивши домашній фільтр, ви будете впевнені, що:

  • вода в крані не містить ніяких шкідливих домішок,
  • картриджі у фільтрах замінені вчасно,
  • система працює належним чином. В будь-який момент можете викликати фахівця для діагностики роботи обладнання, заміни картриджів, мембрани, мінералізатора.

Системи очистки води для дому і для бізнесу від компанії «Теплосфера» – це висока якість, професійний монтаж, своєчасний сервіс, економія коштів і чиста питна вода з-під крану.

Ваше повідомлення успішно надіслано