Водоочистка

Бутильована вода vs Фільтрована вода. Хто кого?

08.10.2019

Усе життя людини – боротьба за воду.

Якщо ви п‘єте мало води, то вочевидь вам загрожують проблеми з травленням, старіння у 22 без faceapp, кров загусне у джем, у нирках можуть накопичитись корисні копалини і багато іншого. Тому порада на усі випадки життя: спочатку випийте водички.

І ось ви вже тягнете руку до кулера або відкриваєте малесеньку мінералку. Не приховані факти кажуть, що 40% бутильованої води прийшли у пляшку прямо з крану! Якоюсь мірою інші 60% мають кращу якість, аніж кипячена вода, де 100*С вбили як усе зле, так і усе добре.

Однак ви маєте знати, що існує альтернативна реальність, де якість води краща. Це та вода, яка не була помічена у темних зв‘язках із пластиком.

У 2010 році FDA (United Stated Food and Drugs Administration) опублікували матеріал, який доводив, що тривале зберігання харчових продуктів у пластиковій тарі, яка містить Бісфенол-А небезпечне тим, що саме цей BPA переходить у ці самі продукти.

Бісфенол-А – головний ворог людини, на ряду з передчасним облисінням і громадським транспортом у час пік. Адже відомо, що ВРА живе по сусідству з канцерогенами, водить дружбу з діабетом і взагалі веде війну з вашим ідеальним гормональним балансом.

Також поки ви мастите обличчя кремом, який вперто не вбирають ваші зморшки, то знайте точно, що крем кремом, а бісфенол шкірою абсорбується. Тільки він не покликаний примножити вашу красу. А ось перешкоджати ендокринній системі підступно прикидуючись естрогеном (жіночий гормон) – у цьому наш пластмасовий друг профі.

Токсичність ВРА прямо пов‘язана із раком простати у чоловіків та онкології грудей у жінок.

Тому навіть якщо ви закуповуєте боржомі у Грузії і освячуєте в Лаврі, а потім привозите додому у великому пластмасовому бутлі – знайте, усе дарма.

А як же жити далі? Продовжувати купувати воду у пляшці і вірити у краще або фільтрувати воду і сподіватись на краще набагато років більше.

Попри те, що кажуть наче «вода немає смаку» ви без зайвих зусиль відчуєте, що фільтрована вода все ж таки на смак інша.

Пам‘ятаєте як ви зробили свій перший крок? Забули? А все тому, що не пили фільтровану воду. Адже фільтр очищує воду від алюмінію, який шкодить вашій пам‘яті, а у старшому віці і взагалі приводить до Альцгеймера.

І таки, Сьомочка, зачем платить больше? Середня ціна бутильованої води 5₴/л. При умові, що ви класичний сім‘янин з обгортки «Отдохни», ви, ваша дружина, син-молодець та красуня дочка маєте пити 2 л. на день кожен. Не складні підрахунки кажуть, що це 1240₴/місяць.

Середня ціна очищаючого фільтру для вашої квартири коливається біля 3500 гривень. Його покупка одноразова, а отже уже за 2-3 місяці витрати на очищення води у вас зменшаться.

Віднині воду з крана пити можна і навіть корисно. Фільтр проточної води очищує воду у три етапи. У першу чергу він бореться із піском, глиною та іржою. Потім він береться за боротьбу проти хлору, заліза та солей. Третя стадія – перевіркова, на совість – очищення від того, що могли проґавити картриджі у перших двох етапах.

Плановий терапевтичний огляд картриджів очистки необхідно проводити раз у пів року – два-три роки в залежності від виду та моделі встановленого вами фільтру, від того наскільки нещадно ви його експлуатуєте. Або зазирніть у гості до фільтру одразу ж як помітите, що смак води змінився, а чайник знову треба відмивати з оцетом.

Ваше повідомлення успішно надіслано