Газові котли

Наш проект: Модернізація котельні [Відео]

28.11.2018

З кожним роком на ринку з’являється все більше і більше нових приладів для обігріву. Кілька років тому було в новинку: тепловий насос, вентиляційний рекуператор, сонячні електростанції та інше. Вони дозволяють не тільки значно знизити комунальні платежі, а й підтримують комфортну температуру в оселі. Тому й не дивно, що таке обладнання набуває все більшої популярності у власників приватних будинків. Отож, давайте дізнаємось про плюси та мінуси інноваційних систем на конкретному прикладі.

– Вітаю!
– Доброго дня!
– Отож, розкажіть, в чому полягає суть унікальності цього будинку.

В даному будинку нами було проведено модернізацію котельні. А саме: встановлено повітряний тепловий насос, який дозволяє заощаджувати на енергоносіях і встановлено сонячну електростанцію, яка влітку, по «Зеленому тарифу» дозволяє заробляти кошти. Повітряний тепловий насос використовує енергію повітря і виробляє теплову енергію, якої достатньо в зимовий період, при мінусових температурах на вулиці забезпечити будинок теплом. А також влітку він може працювати на охолодження, як кондиціонер.

Також на цьому будинку встановлено 48 фотомодулів, які в літній період виробляють в місяць майже 2000 кВт електроенергії, яку можна «зливати» в мережу по «Зеленому тарифу», за який потім нам компенсують кошти.

Це є регулятор керування системою опалення, це – регулятор управління тепловим насосом. З першого ми можемо керувати системою опалення, програмувати її роботу по годинах, щоб в денну пору, коли ми відсутні, знижувати температуру в приміщенні, а вночі піднімати до комфортної. Це регулятор теплового насоса, який керує його роботу. На ньому видно скільки кВт тепла він сьогодні виробив.

Також в цій котельні є резервний газовий котел, в критичні мінусові температури на вулиці він вмикається і допомагає працювати тепловому насосу.

А ось так виглядає інвертор для сонячної електростанції. Тут ми можемо побачити кількість виробленої електроенергії за місяць, за день і за рік.

– Я знаю, що ви є замовник і користувач цієї інноваційної системи. Отож, які ви вигоди отримали?

Ну, до реконструкції цієї системи, власне кажучи, витрати газу були дуже суттєві: в піковий період, в самі холодні місяці це було до 1 000 м3 в місяць. Наразі, практично, якщо температура на дворі десь – 15, то нам вистачає добрати до цієї системи максимум 300 м3 газу. Це дуже суттєво і це дуже допомагає зекономити якісь кошти. Після встановлення цієї системи у нас опалювальний сезон з використанням газу починається в кінці листопада, а може ще й пізніше, і закінчується не пізніше першого березня, а може й ще раніше закінчуватися. Тобто, власне кажучи, опалювальний сезон з використанням газу десь максимум три місяці.

Для того, щоб ця інноваційна система працювала з тепловим насосом, їй потрібна електроенергія. Щоб компенсувати витрати електроенергії ми замовили і встановили систему фотовольтажної станції, яка складається із 48 панелей електричних та інвертора. В зимовий період ця станція дає можливість значно скоротити споживання електроенергії, а в літній період вона дає можливість заробити кошти для утримання цього будинку.

Якщо ви плануєте модернізацію, або нове будівництво, то досвід наших спеціалістів виключить неправильне рішення та позбавить вас від зайвих витрат часу та коштів.

Чекаємо вас в нашому затишному офісі.

Ваше повідомлення успішно надіслано