Тепла підлога

Базові потреби людини, якщо вона не шаолінський монах

08.05.2020

За версією американського психолога Абрагама Маслоу задоволення фізіологічних потреб – фундаментальна необхідність. Здорова, сита людина уже на половину щаслива. Заглиблюючись далі, на мікро рівень, будь-якій живій істоті для існування необхідні вода, повітря та Сонце, у якості світлового або теплового ресурсу. І поки на схилах Кіліманджаро, шаолінські монахи черпають життєві сили з пахощів евкаліпту та харчуються енергією місячного світла, усім іншим людям подобається ще й смачна їжа.

Про смаки не сперечаються, тому вирішити, що вам подобається у своїй тарілці, а що зовсім ні – особиста справа. Проте як би не йшли справи, ми готові попіклуватись, щоб у теплій затишній атмосфері вам вільно дихалось чистим повітрям.

У нашій професійній компетенції зробити ваш дім максимально комфортним. Очевидно, що рейтинг найнеприємніших відчуттів, з якими стикається людина, очолює ранковий дотик теплими ногами, якраз після ковдри, на холодну підлогу. Без сумніву, це швидко приводить до тями і одразу запускає у дію режим «мистецтво війни». Ритуал пробудження може бути приємнішим, якщо ваша дорога до ранкового капучино буде теплою.

Ходити вдома у шубі або лижному костюмі – справжній модний виклик. Вам не обов‘язково погоджуватись на фешн-жертви, якщо ми підберемо для вашого дому тепловий насос. Джерелом тепла може бути повітря, вода або земля. Ми проектуємо, підбираємо, продаємо та монтуємо теплове обладнання. Тепловий насос – вигідна інвестиція, комплімент екології і безпека.

Понад 100% ваших побутових потреб посильно покрити сонячним модулям. Сонячні панелі – наче святкове вбрання у паєтках. Гарно виблискує на сонці, викликає захват у сусідів, максимально екологічно, працює безкоштовно, а згодом навіть виводить вас в плюс. Такий екстер‘єрний аксесуар забезпечує вас електроенергією, від якої у свою чергу можна не лише закипятити чайник. Гаряча ванна, підігрітий басейн, світло та безперебійна робота побутових приладів – все під силу сонячному колектору.

Хоча, як згадувалось, на колір та смак усі різні, смак равіолі або борщу точно не збагатять затхлий запах води. Не кожному пощастило з свердловиною, не кожен ризикує пити воду з крану, а тим паче використовувати воду виготовлення міського водоканалу для тендітної та вимогливої кавової машини. Нам буде приємно подбати про фільтрацію та осмос води у вашій оселі. Якість води принципово важлива для здоров‘я людини, організм якої складається на 70-80% з води.

Життєтворчі процеси тіла вимагають кисню. Прості маленькі молекули О ведуть дружбу з гемоглобіном, а їх стосунки прямо впливають на тканини нирок, печінки, мозок, серце та нервову систему. Старі будинки не передбачають достатньої вентиляції, а глобальна тенденція до встановлення пластикових вікон призводять до браку свіжого повітря вдома. Ми, як ніхто, вміємо вирішувати рівняння: максимум користі:мінімум витрат. Приватні та комерційні площі однаково заслуговують на очищене свіже повітря без якого у людей швидше наступає втома, запоморочення та головні болі.

Довірте нам турботи про ваш базовий фізичний комфорт: воду, повітря та тепло. Адаптуватись до складнощів виживання справа настільки непроста, що витіснила з поверхні Землі види та цивілізації. Ми хочемо, щоб усі витрачали час на те, що подобається. Нам подобається робити комфорт у вашому домі, поки ви пограєте з дітьми, почешете за вухом собаку або допишете книгу.

Ваше повідомлення успішно надіслано