Теплові насоси

Як обрати тепловий насос

19.06.2018

Мало у кого викликає сумнів той факт, що ціни на енергоносії будуть тільки зростати. За прогнозами аналітиків уже найближчим часом тарифи на теплопостачання зростуть до європейського рівня. На електронну адресу “ТеплоСфера” останнім часом надходять запитання щодо вибору ефективного теплопостачання у співвідношенні ціна/якість. Щоб розібратись в такому нелегкому завданні ми, звичайно, звертаємось до фахівців, та дізнаємось відповіді на ваші запитання.

Пан Олександр хоче встановити собі тепловий насос і запитує, чи дійсно є такі теплові насоси, які взимку обігрівають оселю, а влітку – працюють як кондиціонер. І взагалі, на що потрібно звернути увагу при виборі теплового насосу?

Так, дійсно є такі теплові насоси. І ми якраз стоїмо біля одного із них. Цей повітряний тепловий насос недавно з’явився на ринку. Сам принцип роботи: він бере енергію повітря і перетворює в тепло. Насправді він працює на електриці, тобто можна отримати взимку, в опалювальний сезон з одного кіловата електроенергії три кіловати тепла. За рахунок цього і йде найбільша економія. Це дійсно хіт продажів за останні два роки.

На що треба звернути увагу? Перш за все на виробника цього теплового насосу. Є виробники, які заходять на ринок просто, щоби продажі робити. Треба звернути увагу, чи є сервісні центри, чи є запчастини до них, чи є цей бренд впізнаваним на ринку опалювальної техніки.

І насправді, цей тепловий насос крім зими ще й працює літом. Він перетворює один кіловат електроенергії на п’ять кіловат холоду влітку. Поставивши звичайні фанкойли, ті, що ми бачимо в приміщенні, від кондиціонерів, ми можемо отримувати охолодження приміщення. Також він, з таким самим коефіцієнтом перетворення гріє, підігріває гарячу воду. При встановленні такого теплового насоса не обов’язково ставити сонячні колектори.

Компанія Теплосфера хоче презентувати для всіх власників житла унікальну програму від Європейського Банку Реконструкції та Розвитку, програму IQenergy. Ця програма дозволяє отримати компенсацію в розмірі 35% на енергоефективне обладнання: газові котли, теплові насоси, сонячні колектори. Наші фахівці допоможуть підібрати як обладнання, так і отримати цю компенсацію.

Будь ласка, в любий час телефонуйте, ми будемо раді відповісти на ваші питання.

Ваше повідомлення успішно надіслано