Тепла підлога

Система опалення без використання газу

Система опалення без використання газу
  • Дата реалізації проекту: грудень 2016
  • Термін виконання: 2 місяці
  • Завдання: система опалення без використання газу, обігрів без встановлення радіаторів, пасивне охолодження, обігрів будинку з мінімальними витратами на енергоносії, свіже повітря у будинку без провітрювання для мінімальних тепловтрат. Можливість дистанційного керування з мобільного телефону.
  • Тип об’єкту: нове будівництво приватного будинку 350 м. кв.
  • Місце реалізації проекту: м. Тернопіль

На об’єкті використовується система «пасивного» охолодження. Опалення та охолодження будинку здійснюється лише завдяки поверхневим системам: тепла підлога, теплі/холодні стіни та холодні стелі, без використання радіаторів та кондиціонерів. Для стельового охолодження використано гіпсокартонні панелі Uponor з інтегрованими трубами.

Об’єкт також обладнано системою вентиляції з рекуперацією тепла Helios, що дозволяє отримати свіже повітря у будинку не відкриваючи вікна.

Для забезпечення ГВП, опалення пасивного охолодження стінами та стелями встановлений геотермальний тепловий насос Vaillant. Джерело тепла для теплового насосу – геотермальні вертикальні зонди (14 зондів по 40метрів). Для досягнення більшої економії енергоносіїв та комфортного середовища у кожній кімнаті встановленні бездротові термостати Uponor. Для дистанційного керування через мобільний телефон та постійного моніторингу сервісантами справності системи, ми встановили блок передачі даних Vaillant.

Список встановленого обладнання:

Економічне обґрунтування: Якщо в даному будинку вибрати джерело опалення і гарячого водопостачання електричний котел, то споживання електроенергії 45 806 кВт∙год / рік, що рівноцінно 61877 грн\рік.
При реалізації рішення з геотермальним тепловим насосом, вентиляції з рекуперацією, теплою підлогою, теплі/холодні стіни та холодні стелі, ми досягаємо витрат електроенергії – 10 943 кВт∙год / рік, що рівноцінно 11 678 грн\рік. Отже, річна економія 50 199 грн\рік

Зображення проекту

Ваше повідомлення успішно надіслано