Газові котли

Модернізація котельні з урахуванням потреб на басейн

Модернізація котельні з урахуванням потреб на басейн
  • Термін виконання: 13 діб.
  • Завдання: замінити традиційний газовий котел на конденсаційний з метою зменшення витрат на енергоносії, а також вирішити проблему із нерівномірним прогрівом жилих кімнат. Забезпечити нагрів басейну з мінімальними витратами.
  • Тип об’єкту: модернізація приватного будинку із врахуванням басейну
  • Місце реалізації проекту: с.Стоянка, Київський р-н

На об’єкті виконали: заміну існуючого чавунного газового котла на конденсаційний – повністю автоматизований котел високої потужності, який використовує приховану теплоту конденсації. Для забезпечення мінімальних витрат на нагрів басейну та опалення будинку, на допомогу конденсаційному котлу, встановили повітряний тепловий насос, що використовує низькопотенційне тепло зовнішнього повітря в якості джерела. Для рівномірного та повноцінного прогрівання жилих кімнат, були замінені застарілі розподільчі колектори на більш сучасні із вмонтованими розходомірами.

Дана система повністю автоматизована та дозволяє здійснювати керування через мобільний телефон. Для безперебійної роботи та діагностики несправностей,усе обладнання підключається до віддаленого сервісного порталу, за яким слідкують сервісні спеціалісти нашої компанії.

Список встановленого обладнання:

Економічне обґрунтування: До модернізації котельні, витрати газу на опалення та обігрів басейну, сягали -116 184 грн/рік. Після реалізації реконструкції, ми досягаємо витрат електроенергії – 18 910 кВт∙год / рік, що рівноцінно 23 619 грн\рік, та 6 174 куб.м\рік газу, що рівноцінно 42 468 грн\р. Разом витрати на обігрів будинку та гаряче водопостачання із врахуванням басейну – 66 087 грн\рік. Отже, річна економія 50 097 грн\рік.

Зображення проекту

Ваше повідомлення успішно надіслано