Теплові насоси

Енергія землі

Енергія землі
  • Дата реалізації проекту: червень 2019
  • Завдання: Зробити систему опалення без використанні газу, низькотемпературною та забезпечити рівномірний розподіл тепла. Забезпечити економію на енергоносії з використанням альтернативних джерел енергії. Можливість дистанційного керування з мобільного телефону.
  • Тип об’єкту: Приватний будинок 350 м.кв
  • Місце реалізації проекту: м.Дубно

Опис проекту: Для досягнення найкращого результату для забезпечення ГВП та опалення встановлений геотермальний тепловий насос Vaillant. Джерело тепла для теплового насосу – геотермальні вертикальні зонди (8 зондів по 55 метрів). Буферна ємність покрита ефективною теплоізоляцією, яка дозволяє тривалий час зберігати тепло нагрітої води. Для досягнення більшої економії енергоносіїв та комфортного середовища у кожній кімнаті встановленні термостати. Для дистанційного керування через мобільний телефон та постійного моніторингу сервісантами справності системи, ми встановили блок передачі даних Vaillant.

Список встановленого обладнання:

Економічне обґрунтування: Якщо в даному будинку вибрати джерело опалення і гарячого водопостачання газовий котел, то споживання газу буде 9200 м.куб. / рік, що рівноцінно 63287 грн\рік.
При реалізації рішення з геотермальним тепловим насосом, резервним електричним котлом,та кваліфікованим прорахунком системи опалення, ми досягаємо витрат електроенергії – 18 814 кВт∙год / рік, що рівноцінно 18 238 грн\рік. Отже, річна економія становить 45 049 грн\рік


Зображення проекту

Ваше повідомлення успішно надіслано