Теплові насоси

Ще більше енергоефективності

Ще більше енергоефективності
  • Дата реалізації проекту: червень 2019
  • Термін виконання: 7 днів
  • Завдання: У 2014 році нашою командою було реалізована низькотемпературна система опалення з газовим котлом електричним котлом 18 кВт сонячними колекторами 8 шт. Але власник будинку прийняв рішення зробити свій будинок ще більше енергоефективним, екологічно дружнім для довкілля та суттєво зменшити використання газу та електроенергії.
  • Тип об’єкту: Модернізація приватного будинку
  • Місце реалізації проекту: м.Рівне

у 2014 році нашою командою було реалізована низькотемпературна система опалення з

Але власник будинку прийняв рішення зробити свій будинок ще більше енергоефективним, екологічно дружнім для довкілля та суттєво зменшити використання газу та електроенергії.

Опис проекту:

Оскільки у даному будинку обладнання відносно нове, тому зміни ми вносили мінімальні. Доставили повітряний тепловий насос потужністю 15 кВт, який у комбінації з станцією приготування гарячої води забезпечує максимально комфортне гаряче водопостачання, у період, коли на вулиці похмура погода і сонячні колектори не дають бажаного вкладу. Крім того, функція «активний холод» дозволяє використовувати тепловий насос для охолодження приміщення в теплу пору року. Моноблочне виконання насоса істотно спрощує монтаж і робить установку максимально надійною. Контур опалення підключається до зовнішнього блоку теплового насоса – немає необхідності в монтажі фреонових трубопроводів. Також тепловий насос має високий коефіцієнт перетворення (при використанні 1 кВт електроенергії видає до 5 кВт теплової), що дозволяє максимально зробити будинок енергоефективним.

Дана система повністю автоматизована та дозволяє здійснювати керування через мобільний телефон. Для безперебійної роботи та діагностики несправностей, усе обладнання підключається до віддаленого сервісного порталу, за яким слідкують сервісні спеціалісти нашої команди.

Терміни виконання: 7 днів

Список встановленого обладнання:

Вартість даного проекту – 14 000 €. Також ми допомогли власнику отримати компенсацію 2326 євро по програмі iq-energy. Тому вартість реалізації об’єкту знизилась до 11 674 €.

Зображення проекту

Ваше повідомлення успішно надіслано