Якість води, яку ми щодня споживаємо, має величезний вплив на стан нашого здоров'я. За даними Всесвітньої організації охорони здоров'я незадовільна якість питної води спричиняє понад 80% відомих хвороб. Тому, очищення води ― це не примха, а реальна потреба.

Сучасні системи очищення води побудовані на принципі фільтрації, що дає змогу перетворити доступну вам воду в ідеальну з точки зору споживчих якостей. Вибір технології очищення залежить від стану води та ваших фінансових можливостей.

Безумовно, очищення питної води дуже важливе, однак, вода, якою ми користуємось для побутових потреб - для миття посуду, купання, прання - теж повинна бути чистою. По-перше, шкідливі мікроорганізми та сполуки можуть залишатись на посуді та одязі і потрапляти в організм. По-друге, надлишок заліза, хлору, солей кальцію та інших сполук згубно діють на всю сантехніку та побутові прилади - пральні машини, посудомийки, електрочайники тощо. З часом на них утворюється наліт, що псує естетичний вигляд та призводить до поломок.

Вплив неочищеної води на прилади та сантехніку

Якщо ваш будинок під’єднаний до загального водогону, у воді скоріше за все є надмірна кількість хлору, який використовують для очистки та заліза, оскільки більшість таких систем побудовані із металевих труб, яким уже не один десяток років.. Уже після одного купання на ванній з’являються жовті розводи, а з часом їх практично неможливо змити навіть найсильнішими хімічними засобами. Світлі речі, випрані такою водою набувають жовтуватого відтінку, волокна тканин псуються. А в чайнику після тривалого використання виростають сталагміти з нальоту.

Будинки із власним водопостачанням із свердловини теж потребують перевірки та очистки води. Часто у вода зі свердловин дуже високий рівень жорсткості – велика кількість солей кальцію та магнію. Ці сполуки під впливом температури утворюють білий твердий наліт на деталях пральних та посудомийних машин, закупорюють труби в системі опалення та виводять з ладу водонагрівальні прилади і котли.

Якщо перевірка показала великий вміст шкідливих речовин у воді, варто придбати систему комплексної очистки води, щоб потім не довелось купувати нові побутові прилади та сантехніку.

Навіщо потрібна система комплексної очистки води?

Грамотний вибір системи водоочистки починається з аналізу води, якою ви щодня користуєтеся. Лише результати лабораторних досліджень допоможуть правильно оцінити хімічний та бактеріологічний склад та визначитися з найдієвішим методом очищення. Окремі мікроорганізми та шкідливі сполуки можуть зовсім не впливати на запах, колір та смак води, але завдавати непоправної шкоди здоров’ю людини. Неперевірена неочищена вода може стати причиною серйозного отруєння.

Сучасні системи фільтрації води спрямовані на комплексну очистку, яка складається з кількох етапів: механічну очистку від твердих залишків у воді, систему пом'якшення води (колонного або кабінетного типу), сорбціонну або вугыльну очитску від хлору та неприємного запаху та системи зворотнього осмосу . В результаті з вашого крану на кухні тече чиста корисна для приготування їжі та пиття вода. Можна просто набирати у склянку та втамовувати спрагу.

Зворотній осмос фільтрує воду на молекулярному рівні завдяки мембранному фільтру, який відсіює все зайве:

  • органіку, віруси, бактерії;
  • мінерали та солі;
  • залізо та важкі метали.

У вас залишаються чисті молекули води, багатоступеневі фільтри для води гарантують бездоганний результат. Ви щодня споживаєте лише чисту воду, корисну для вашого організму.

Де застосовуються системи водоочищення?

Перш за все попит мають якісні системи очистки води для пиття, адже від цього залежить здоров'я людини. Плануючи ремонт в квартирі відразу подумайте, яку водоочистку плануєте ставити. Сучасні системи для кухні практично невидимі, монтуються біля мийки та не порушують дизайну інтер'єру.

Для приватного будинку або для котеджу за містом систему очистки комплектують залежно від складу та якості води. Побутує помилкова думка, що вода зі скважини або з криниці не потребує додаткової очистки, люди часто нехтують перевіркою якості джерела. Так робити не варто.

Окремої уваги потребує перевірка складу води, яку використовують на побутові потреби. Для котлів чи іншого обладнання, яке працює у вас вдома: занадто жорстка вода забруднює систему, спричиняє появу накипу та часто стає причиною псування. Якісна фільтрація води обійдеться значно дешевше, ніж повна заміна системи опалення чи ремонт побутової техніки.

Для готелів, ресторанів, відпочинкових комплексів система очистки води так само потрібна, як і для дому. Через специфічний запах клієнти можуть бути незадоволені умовами в басейні, хоча ви підтримуєте чистоту та порядок на високому рівні. Не варто втрачати відвідувачів через такі речі, які можна виправити. А ще краще передбачити це в процесі проектування закладу.

Якість питної води має величезний вплив на смак кави, тому очистка води для кавових машин потребує ретельного підходу. Навіть більше, можете підсилити смак ароматного напою за допомогою спеціальних установок. Відвідувачі будуть у захваті, а кавомашина прослужить значно довше.

Як вибрати систему водоочищення

Яка станція очистки води підійде саме вам спеціалісти компанії “Теплосфера” підкажуть, враховуючи всі особливості вашого житла чи бізнесу. Просто зверніться до нас без зволікань ― ми зробимо якісну воду нормою вашого життя.

Подбайте про своє здоров'я

Замовити водоочистку