Звернулися до даної компанії, щоб придбати котел. Нам запропонували компенсувати 35% від загальної ціни по програмі IQ energi. 15 серпня проплатили 16 серпня вже був встановлений котел, швидко та якісно. 27 вересня повідомили про компенсацію в сумі 270 євро. Тепер рекомендую тим хто ще сумнівається.

Звертався в компанію для першого запуску котельні, де встановлено 4 котла по 100 кВт. Приїхали швидко, все чітко зробили, мали весь потрібний інструмент (навіть такий, що я ніколи не бачив). Здивували професіоналізмом та охайним виглядом. Ще й надали рекомендації як економніше користуватись.

Компанія працює дуже круто, таких ввічливих монтажників навіть не зустрічала. Дякую.

Дуже добре працюють, молодці. Зробили мені систему опалення. По їх розрахунках мав платити за гарячу воду і опалення у самий холодний місяць 2670 грн, а плачу максимум 1500 грн . Ще й дивують обслуговуванням. Після них не хочеться з іншими компаніями зв’язуватись.

Мені не тільки підібрали набагато економніший котел на заміну старого, але ще й провели заміну, не “розбомбивши” кухню.

Я у Теплосфері збирався купити лише котел і був приємно здивований можливістю замовити ще й вентиляцію та водоочистку.

Виявляється, у мого котла є літній режим! Я цього не знала і думала, що він зломався. Але тільки зателефонувала, як мені все пояснили 🙂

Майстер приїхав вчасно, все зробив без будь-яких зауважень. Єдине, що виклик записали не на той же день, коли я подзвонив, а на пару днів пізніше, може через те, що це було в сезон.

Вирішив звернутись саме в Теплосфера плюс з метою здійснення заміни котла, оскільки чув позитивні відгуки від знайомих.
Мені запропонували і, що саме головне якісно надали все комплекс послуг, що включало продаж, встановлення та обслуговування
котла. Задоволений, що обрав саме цю компанію.