Ще не так давно тепла підлога вважалася розкішшю і далеко не такою доступною, як сьогодні. Нині ж теплу підлогу встановлюють чи не в кожному будинку та квартирі ще на етапі будівництва. Інші закладають бюджет на монтаж підігріву підлоги, плануючи ремонт у помешканні. Одним словом, тепло та затишок потрібні всім, адже на сьогоднішній день такі блага стали цілком доступними і, що не менш важливо, енергоефективними.

У вашому домі ще немає теплої підлоги? І ви хочете якнайшвидше це змінити? Тоді вам спочатку варто побільше дізнатися про те, що собою являє тепла підлога, які бувають види підігріву підлоги та як його монтують. Ось про це ми і поговоримо з вами.

Де варто встановлювати підігрів підлоги?

Заборонених приміщень для встановлення теплої підлоги – не існує. Проте найчастіше таке джерело тепла монтують у ванній, оскільки тут забагато тепла просто не буває. Не зайвим буде встановлення підігріву підлоги в коридорах та прихожій, адже часто ці приміщення найменше отримують тепла від основного джерела опалення.

Кухня, вітальня, навіть балкон – підтримувати комфортну температуру повітря за допомогою теплої підлоги можна в будь-якому приміщенні. Щодо балкона, то забезпечивши тут тепло, можна з’єднати його з кімнатою, перетворивши в ігрову для дітей, гардероб чи навіть особистий кабінет.

Ще одне приміщення, яке ви точно не планували обігрівати теплою підлогою – це гараж. Це питання буде актуальним для власників автомобілів, що працюють на дизельному паливі. Таким чином, взимку ви більше не будете переживати за те, що замерзне дизпаливо в машині.

Особливості та переваги теплої підлоги

Підігрів підлоги – це насамперед комфорт. Адже ваші ніжки тепер будуть завжди у теплі, а обігрів приміщення стане ефективнішим і економнішим. Інколи для повноцінного обігріву достатньо лише функціонування теплої підлоги.

Серед особливостей теплої підлоги варто виокремити наступні пункти:

 • більш обширна поверхня тепловіддачі;
 • рівномірний розподіл тепла;
 • утримання рівня вологості в нормі;
 • ефективніше використання житлової площі;
 • суттєва економія на енергоносіях (від 15 до 40% у порівнянні з радіаторним опаленням при використанні того самого енергоносія).
 • все частіше для обігріву теплої підлоги використовують теплові насоси, як альтернативне опалення.

Саме останню особливість треба брати за основу і відштовхуватися від неї, щоб прийняти рішення встановити у своєму домі теплу підлогу. Отримати ще більше комфорту і при цьому зекономити – це справді підкупляє.

Питання встановлення теплої підлоги буде актуальним в першу чергу для власників просторих будинків. Встановивши ще й це джерело тепла, ви значно покращите мікроклімат у будинку та отримаєте чудову альтернативу звичним обігрівачам.

 

Електрична чи водяна – який вид теплої підлоги обрати вам?

Відповідь на це запитання ви повинні самі знайти. Але ми повідомимо вам цікаву та корисну інформацію, яка й підкаже, що саме вам підходить більше. Отже, тепла підлога електрична. Підігрівається вона за допомогою електроенергії, як ви й самі вже зрозуміли. Серед основних особливостей такої підлоги варто назвати наступні:

 • Електрична тепла підлога може бути як основним джерелом обігріву приміщення, так і додатковим.
 • Великою перевагою такого виду обігріву підлоги є надійність і довговічність.
 • Електрична тепла підлога не потребує технічного обслуговування, не має ніяких рухомих частин та не протікає, як це буває у випадку з водяною.
 • Монтаж електричної теплої підлоги досить простий і не забирає багато часу.
 • Найчастіше електричну підлогу встановлюють у квартирних приміщеннях.

Але частіше люди все ж таки обирають водяну теплу підлогу. І причина – в затратності. Саме встановлення електричної підлоги вимагає більше затрат, ніж водяної, та й у процесі роботи більш економною вважається саме водяна система.

Водяний підігрів підлоги встановлюють переважно в приватних будинках. Енергоносієм тут виступає вода, яка може підігріватися за допомогою електричного, газового чи твердопаливного котла.

Особливості водяної теплої підлоги:

 • економність – завдяки суттєвому зменшенню витрат на енергоносії;
 • ідеальний розподіл температури по всьому приміщенню;
 • відсутність пересушування повітря;
 • безпечність та довговічність;
 • зручне поєднання з іншими видами опалення.

Недоліками цього виду теплої підлоги вважається складний монтаж та можливість протікання труб. Але цього можна уникнути, довіривши роботу досвідченому та совісному майстру.

Водяна тепла підлога, ціна встановлення якої окупиться вам уже в перші роки користування – це чудова альтернатива затратним та небезпечним обігрівачам, якими ви користувалися дотепер.

Монтаж теплої підлоги – довіртеся професіоналам!

Тож ми плавно підійшли до основного питання – кому довірити монтаж теплої підлоги, ціна і якість якої нас повністю влаштовували б? Звісно, тут одна порада – професіоналам. Проте як обрати справді тих майстрів, які не підведуть, а виконають свою роботу бездоганно? Довіритися компанії «Теплосфера»!

А тепер про це – трохи більше. Наша компанія надає якісні послуги у сфері енергоефективного будівництва, починаючи від проектів і завершуючи монтажними роботами. Якщо ви вже давно мрієте про максимальну зручність і енергоефективність вашого житла, довірте нам втілення ваших задумів у життя.

Крім чудового результату нашої роботи, вас здивує ціна послуг від компанії «Теплосфера». Тож ви почнете економити ще на самому початку будівництва чи ремонту свого помешкання. А далі – ще краще. Адже наше основне завдання – зробити ваше житло не лише зручним, а й економним.

Тепла підлога водяна, монтаж якої вважається дещо складнішим, ніж електричної, стане максимально енергоефективною лише у випадку використання теплоізоляції. Тому чорнову стяжку необхідно покривати пінополістироловими плитами, потім має йти тепловідштовхуюча плівка. Саме на такій теплоізоляційній базі безпосередньо проводиться монтаж труб для водяної теплої підлоги чи елементів електричної.

У свою чергу труби можуть бути:

 • пластиковими;
 • металевими (мідними).

Якщо вас цікавить економний підігрів підлоги водяний, монтаж якого ви можете замовити у нашій компанії, то вам варто врахувати й інші нюанси. Зокрема, обрати колектор із трьохходовим краном і якісним насосом. Для більш зручного користування колектор можна обладнати терморегулятором, на якому ви виставите зручну для вас температуру.

Ефективне та економне опалення – це врахування багатьох факторів, починаючи від вибору типу обігріву і закінчуючи утепленням фасаду і даху будівлі. Тому це питання треба вивчити з усіх боків: вартість, економність, зручність, професійний підхід тощо. І ми готові вам в цьому допомогти.

Розрахунок, монтаж, сервісне обслуговування

Замовте теплу підлогу у нас

Зателефонувати

Компанія «Теплосфера»

З нами ваші мрії про енергоефективне житло – легко збудуться!