Ми пропонуємо широкий асортимент послуг, серед яких:

Монтаж та налаштування автоматики котельного обладнання
Заміна старих котлів
Обслуговування та технічна підтримка котелень середніх та великих потужностей

Сервісне обслуговування

У сучасних газових котлах є досить великий запас міцності, але всілякий ресурс має функцію свого закінчення. Всупереч значної міцності сучасних котлів, вони, все ж таки, можуть виходити зі строю та вимагати ремонту. На превеликий жаль, подібна ситуація стається у незручний момент, коли за вікном низька температура і кожна хвилина без опалення може привести до замороження опалювального контуру.

Запчастини

запчастин на Складі-Сервіс

Клієнти

задоволених клієнтів

реакція

швидка реакція на аварійну ситуацію

Гарантія роботи

днів гарантія на роботи

Гарантія деталі

днів гарантія на замінені деталі

Навіть саме дороге сучасне обладнання при постійному високому навантаженні та довгостроковому використанні може виходити з ладу. Серед основних моментів зламу котлів виділяють його неправильну експлуатацію або монтаж. Також дуже часто опалювальне обладнання зламується завдяки неповноцінній роботі електроніки пристрою, коли не було своєчасно проведене обслуговування котла.

Перепади напруги – не виняток у цьому переліку. Вони також суттєво впливають на електронну систему управління котлом. Газові котли відрізняються слабкою стійкістю до засмічення газоходів та перепадів тиску у системі, це також може привести до ламання обладнання. Якщо неправильно підібрати розширювальний бачок – це неминуче призведе до порушення роботи у опалювальній системі.

Виклик майстра 350 грн

Замовити

Радість клієнтів від професійно виконаної роботи наших майстрів – найбільша нагорода для нас. Ми працюємо, щоб ви без проблем використовували своє опалювальне обладнання та раділи комфорту у себе вдома.