ПРОЕКТУВАННЯ СИСТЕМ ОПАЛЕННЯ ТА ВЕНТИЛЯЦІЇ

Як часто вам доводилося бачити таку картину: у помешканні, де недавно були замінені металопластикові вікна та двері - вологі кути або, ще гірше, причаїлась пліснява? Виявляється, звична ситуація там, де є помилки у проектуванні системи опалення та вентиляції приміщення. При неправильному підборі обладнання у деяких кімнатах може бути холодно, а витрати енергоресурсів на обігрів можуть бути неймовірного рівня. Давайте, спробуємо зрозуміти особливості цього процесу і що потрібно враховувати?

 

Heating system

Що таке проектування систем опалення та вентиляції?

Проект - це, свого роду, план дій для власника майна, який передбачає послідовний розрахунок усіх необхідних параметрів (потребу у споживанні тепла, гідравлічний розрахунок опалення, потужність обігрівальних приладів, кратність повітрообміну об'єкта, аеродинамічний розрахунок вентиляції) для створення приємного мікроклімату у приміщенні. Помилки у проектуванні можуть стати причиною енергетичних перевитрат та навіть проблем зі здоров’ям. Найкраще, коли проектування системи опалення та вентиляції відбувається паралельно із проектуванням будинку, ще до його зведення. Але якщо ви вже придбали майно і не маєте змоги все ретельно спланувати, скористайтеся послугами спеціалізованої компанії.

 

 

Пошук оптимальних рішень

Документація розробляється на основі архітектурно-будівельних креслень відповідно до чинних ДБН та СНіП. Попередні дані та цифри для розрахунків отримуються на етапі обстеження території для будівництва чи вже готового об’єкта. Для тих проектів, які стосуються реконструкції або капітального ремонту варто попередньо замовити енергоаудит. В такий спосіб і проектанту, і самому власнику легше зрозуміти де потрібно більше тепла, а де сонця та прийняти найоптимальніше рішення при проектуванні. Разом із замовником спеціаліст враховує особливі вимоги до приміщення, технологічні процеси (якщо це виробниче приміщення), а також побажання клієнта.

Прийняття оптимального рішення – визначення доцільності певного виду системи опалення, кондиціонування та розрахунок їх продуктивності споживання. За потреби спеціаліст може запропонувати декілька рішень. Кожен з нас хоче, щоб було тепло, затишно та мало коштувало – чи не так? Тому подумайте завчасно про енергоресурси: скористайтеся фаховою допомогою проектанта. Навіть якщо будівля підлягає реконструкції або капітальному ремонту, обов’язкова частина - вказівники розмірів та вентиляційних систем, а також спеціальна інформація для будівельників, електриків, інших фахівців.

Проект розробляється на сучасному ліцензійному програмному забезпеченні для правильного розрахунку тепловтрат та гідравлічних опорів.

Техніко-економічне обґрунтування облаштування теплонасосної установки повітря – вода

Під час експлуатації старого газового котла за рік витрачалось 11 770 кубічних метрів газу, що коштувало 100 632 гривні.

Після заміни котла на газовий конденсаційний та встановлення повітряної тепло-насосної установки витрати на рік склали 16 173 кВт*год електроенергії та 2 567 кубічних метрів газу, в гривнях 18 654 та 21 944 відповідно.

Ці дані цілком збіглися з розрахунковими, загальна економія за рік склала більше 60 тис. грн.

Чому ми!

Команда нашої компанії виготовляє проекти на нове будівництво та модернізацію наявних систем опалення та кондиціонування. Тісна взаємодія із дизайнерами та архітекторами сприяє вирішенню надскладних завдань та прийняття енергоефективних рішень. Головні наші переваги – відсутність типових рішень та високий професіоналізм. Обираючи нашу компанію для встановлення системи опалення, отримуєте можливість скористатися послугою із розробки проектної документації безкоштовно.

Ми виконуємо побажання своїх клієнтів власним проектним відділом, враховуючи сучасні інноваційні технології та міжнародний досвід!

Ласкаво просимо!

Роман