Модернізація котелень – це встановлення нового енергоефективного обладнання, яке економить кошти на опалення будинку та має акуратний естетичний вигляд.

В процесі модернізації змінюють застаріле обладнання на нове, більш сучасне та ефективне, яке може економити до 80% на енергоносії.

Модернізація проходить в кілька етапів:

 1. Вивчення існуючого обладнання та добір нового, яке відповідатиме технічним характеристикам будинку та особливостям системи опалення.
 2. Прорахунок економічного обґрунтування – яка економія від підібраного обладнання.
 3. Внесення змін у проект або проектування з нуля (при переході на нові види палива).
 4. Демонтаж старого та встановлення нового обладнання кваліфікованими спеціалістами.
 5. Налаштування обладнання.
 6. Інструктаж власника щодо експлуатації та технічного обслуговування.
 7. Гарантія на роботи та обладнання.

Монтаж теплих/холодних стін, холодних стель, теплих підлог

Для досягнення найкращого результату та коректної роботи системи теплих/холодних стін, холодних стель, теплих підлог проводиться гідравлічний розрахунок. (діаметри труби, відстань кроку, особливі матеріали підкладки). Траси від гребінки до контуру теплоізолюється, для коректної роботи автоматики. На кожен контур теплої підлоги встановлюється сервопривід, якім керують кімнатні термостати, для досягнення необхідної температури в приміщенні. Перед заливкою теплих підлог стяжкою, проводиться гідравлічне або пневматичне випробування на герметичність. Запуск систем проводиться пом'якшеною водою для запобігання утворення відкладень та забезпечення довгої і надійної роботи. Для рівномірного нагріву та оптимального використання енергоресурсів, проводиться гідравлічне балансування кожного контуру.

Також є варіанти системи «пасивного» охолодження. Опалення та охолодження будинку здійснюється лише завдяки поверхневим системам: тепла підлога, теплі/холодні стіни та холодні стелі, без використання радіаторів та кондиціонерів. Для стельового охолодження використано гіпсокартонні панелі Uponor з інтегрованими трубами.

Монтаж  сонячних колекторів

Пристроєм, який перетворює сонячну енергію у тепло, є сонячний колектор, при цьому, критерієм його ефективності є втрати під час перетворення. Пряме перетворення сонячної енергії в тепло підвищує ефективність сонячного колектора, а це, у свою чергу, робить його ще більш привабливим у використанні, адже зменшується вартість одержуваного тепла. Так, економія звичайних енергоносіїв при використанні сонячного колектора для нагріву води становить 70%.

Монтаж теплових насосів, що дозволяє економити до 85,5% на енергоносіях

Тепловий насос це прилад, який витягує теплову енергію землі, повітря або води, та переносить в опалювальний або водогрійний контур. Він також може працювати на реверсі, та охолоджувати таким чином повітря всередині будинку в спекотний день.
Для роботи теплового насоса потрібна електроенергія, тому приєднати ваш будинок до електромереж розподільчої компанії доведеться. Але про рахунки за теплопостачання та гарячу воду можете забути. Мати справу з газопостачальною організацією також не буде потреби.

до 85,5% економії на енергоресурсах
екологічно дружня система
безпека експлуатації в приватних будинках

Монтаж системи вентиляції з рекуперацією

Найбільш вдалим вибором для забезпечення правильної циркуляції повітря в приватному будинку є вентиляційні установки з рекуперацією.

Якісно встановлена система забезпечує комфортну температуру повітря та рівень вологості без відчутних тепловтрат. А фільтри гарантують, що повітря у вашому домі буде чистим та безпечним для здоров’я.

При належному догляді та якісному сервісному обслуговуванні система вентиляції прослужить вам багато років.

Монтаж комплексної системи водоочистки

Грамотний вибір системи водоочистки починається з аналізу води, якою ви щодня користуєтеся. Лише результати лабораторних досліджень допоможуть правильно оцінити хімічний та бактеріологічний склад та визначитися з найдієвішим методом очищення.

Для котлів чи іншого обладнання, яке працює у вас вдома: занадто жорстка вода забруднює систему, спричиняє появу накипу та часто стає причиною псування. Якісна фільтрація води обійдеться значно дешевше, ніж повна заміна системи опалення чи ремонт побутової техніки.

Для готелів, ресторанів, відпочинкових комплексів система очистки води так само потрібна, як і для дому. Через специфічний запах клієнти можуть бути незадоволені умовами в басейні, хоча ви підтримуєте чистоту та порядок на високому рівні. Не варто втрачати відвідувачів через такі речі, які можна виправити. А ще краще передбачити це в процесі проектування закладу. За допомогою фільтраційних картриджів воду очищають від заліза, солей жорсткості, органічних та механічних забруднень. Такі системи підключають в місці підводу води до будинку. Для функціонування системи необхідне підключення до електромережі та каналізації.

Вони збережуть ваше здоров'я та продовжить термін використання побутової техніки.

Очистку води можна також робити за допомогою реагентів, кисню або ультрафіолету. В звичайних будинках такі способи використовувати доволі складно.

Сучасні системи фільтрації води спрямовані на комплексну очистку, яка складається з кількох етапів. В результаті з вашого крану на кухні тече чиста корисна для приготування їжі та пиття вода. Можна просто набирати у склянку та втамовувати спрагу.

Монтаж від «Теплосфера» – це:

 • Встановлення всього необхідного обладнання досвідченими сертифікованими спеціалістами відповідно до проекту та з дотриманням усіх технічних вимог.
 • Використання лише якісного професійного інструменту та обладнання в ході роботи.
 • Чітке дотримання установленого графіку роботи та взаємодія з виконробами і проектантами на об’єкті для досягнення найкращих результатів.
 • Монтаж висококласного обладнання з гарантійним терміном – 3 роки.

Отримайте відповіді вже зараз

зателефонувати