Vaillant є міжнародним лідером на ринку технологій опалення та вентиляції. Vaillant пропонує клієнтам у всьому світі екологічно чисті та енергозберігаючі системи опалення та вентиляції, засновані, головним чином, на поновлюваних джерелах енергії.

Protherm є одним з провідних постачальників рішень для опалення та підготовки гарячої води на ринку України. Європейська якість продукції, широкий асортимент, що включає настінні й підлогові газові котли, електричні котли, конденсаційну техніку і бойлериї, засновані, головним чином, на поновлюваних джерелах енергії.

Концерн «Будерус А.Г.» (Buderus AG) був заснований в Німеччині в 1731 році. З 2003 року Buderus увійшов до складу групи «Бош Термотехнік ГмбХ» (Bosch Thermotechnik GmbH). До складу компанії входить декілька заводів по виробництву обладнання Buderus для опалювальних систем на території Німеччини і Нідерландів, 49 філіалів, що здійснюють продажі, і 10 сервісних центрів на території Німеччини, а також 17 дочірніх компаній, розташованих в різних країнах світу.

Demrad є одним з найбільших виробників опалювального обладнання в Турції. Відмінністю продукції Demrad - доступна ціна, висока якість, стильний дизайн. В опалювальній техніці Demrad використовуться найновіші технології та інноіваційні розробки.

Група компаній Viessmann – один з провідних у світі виробників опалювальних, промислових, холодильних систем. Наша програма поставок пропонує індивідуальні рішення, побудовані на високоефективних системах потужністю від 1,5 до 120 000 кіловат для всіх сфер застосування, на всіх енергоносіях.

Бош Термотехніка – це провідний світовий виробник опалювальної та водонагрівальної техніки. Всі рішення створюються для забезпечення домашнього комфорту за допомогою енергозберігаючої та екологічної опалювальної та водонагрівальної техніки. Bosch Термотехніка об'єднує міжнародні та регіональні бренди: Bosch, Buderus та Junkers.

NAVIEN - найбільший корейський виробник універсальної теплотехніки, спеціалізується в основному на виробництві газових котлів, а також інших пов'язаних з енергією механізмів, призначених в основному для домашнього використання.