Кількість квартир54
Кількість встановлених колекторів18 шт
Витрати газу на нагрів води до встановлення10667 м.куб.
Витрати газу після встановлення7158 м.куб.
Економія за рік30002 грн
Вартість проекту600000 грн
Даний проект скористався двома програмами- 70% - муніціпальний бюджет сталого розвитку міста, 30% - за кошти ОСББ, однак завдяки Теплому кредиту, будинку залишилось оплатити лише 120 000 грн.

В час всебічної економії та загального акценту на альтернативні джерела енергії, завдання енергоефективності особливо гостро стоїть у сегменті багатоквартирних житлових будинків, адже тут, як правило, немає того, хто приймає одноосібні рішення, котрі стосуються всього будинку. А, як відомо, скільки людей - стільки й думок.

Проте, мешканцями одного з багатоповерхових будинків нашого міста було прийнято одностайне рішення йти на зустріч економії, котра не суперечитиме комфорту. В свою чергу, нашою компанію було розроблено проект, котрий якнайкраще відповідав технічному завданню дооснащення існуючої системи гарячого водопостачання. Невдовзі його було втілено в життя: це перший багатоквартирний будинок у нашому місті, котрий було дообладнано сонячними колекторами. Завдяки зусиллям наших спеціалістів мешканці будинку отримали зменшення витрат на гарячу воду понад 30 % від річного споживання, адже за сонячної погоди гаряча вода гріється безкоштовно - сонцем.

Загальна вартість проекту склала близько 600 тис. грн. Одна його частина (70%) була профінансована за рахунок міської влади, а інша (30%) гроші мешканців будинку, котрі були отримані у рамках програми ЄКО-кредитування від Укргазбанку. Крім того, 40% від суми кредитних коштів будуть компенсовані державою за програмою енергоефективності.
І справа тут не лише в економії, котра є суттєвою: особливістю таких проектів є їх висока автономність (наднизька залежність від постачальників енергоносіїв) та, що не менш важливо, екологічність!

Стати енергонезалежним не так складно, як здається на перший погляд! Ми ж підберемо для Вас та реалізуємо найбільш оптимальні, якісні та ефективні рішення!