Дата реалізації проекту: липень 2018

Місце реалізації проекту: с.Стоянка, Київський р-н

Тип об’єкту: модернізація приватного будинку із врахуванням басейну

Завдання: замінити традиційний газовий котел на конденсаційний з метою зменшення витрат на енергоносії, а також вирішити проблему із нерівномірним прогрівом жилих кімнат. Забезпечити нагрів басейну з мінімальними витратами.

На об’єкті виконали: заміну існуючого чавунного газового котла на конденсаційний - повністю автоматизований котел високої потужності, який використовує приховану теплоту конденсації. Для забезпечення мінімальних витрат на нагрів басейну та опалення будинку, на допомогу конденсаційному котлу, встановили повітряний тепловий насос, що використовує низькопотенційне тепло зовнішнього повітря в якості джерела. Для рівномірного та повноцінного прогрівання жилих кімнат, були замінені застарілі розподільчі колектори на більш сучасні із вмонтованими розходомірами.
Дана система повністю автоматизована та дозволяє здійснювати керування через мобільний телефон. Для безперебійної роботи та діагностики несправностей,усе обладнання підключається до віддаленого сервісного порталу, за яким слідкують сервісні спеціалісти нашої компанії.

Економічне обґрунтування: До модернізації котельні, витрати газу на опалення та обігрів басейну, сягали -116 184 грн/рік. Після реалізації реконструкції, ми досягаємо витрат електроенергії – 18 910 кВт∙год / рік, що рівноцінно 23 619 грн\рік, та 6 174 куб.м\рік газу, що рівноцінно 42 468 грн\р. Разом витрати на обігрів будинку та гаряче водопостачання із врахуванням басейну – 66 087 грн\рік. Отже, річна економія 50 097 грн\рік.

Термін виконання: 13 діб.