Дата реалізації проекту: червень 2019

Місце реалізації проекту: м.Дубно

Тип об’єкту: Приватний будинок 350 м.кв

Завдання: Зробити систему опалення  без використанні газу, низькотемпературною та  забезпечити рівномірний розподіл тепла. Забезпечити економію на енергоносії з використанням альтернативних джерел енергії.  Можливість дистанційного керування з мобільного телефону.

Опис проекту: Для досягнення найкращого результату для забезпечення ГВП та опалення встановлений геотермальний тепловий насос Vaillant. Джерело тепла для теплового насосу - геотермальні вертикальні зонди (8 зондів по 55 метрів). Буферна ємність покрита ефективною теплоізоляцією, яка дозволяє  тривалий час зберігати тепло нагрітої води. Для досягнення більшої економії енергоносіїв та комфортного середовища у кожній кімнаті встановленні  термостати.  Для дистанційного керування через мобільний телефон та постійного моніторингу сервісантами справності системи, ми встановили блок передачі даних Vaillant.

Економічне обґрунтування: Якщо в даному будинку вибрати джерело опалення і гарячого водопостачання газовий котел, то споживання газу буде  9200 м.куб. / рік, що рівноцінно 63287 грн\рік.
При реалізації рішення з геотермальним тепловим насосом, резервним електричним котлом,та кваліфікованим прорахунком системи опалення, ми досягаємо витрат електроенергії – 18 814 кВт∙год / рік, що рівноцінно 18 238 грн\рік.   Отже, річна економія становить  45 049 грн\рік