Інноваційна система опалення в офісному приміщенні 600 м.кв

Дата реалізації проекту: 2020 р. Місце реалізації проекту: м.Рівне Площа приміщення: 600 м.кв Тип об’єкту: проектування та монтаж системи опалення та охолодження в офісному приміщенні з двома тепловими насосами повітря-вода спліт-система. Завдання: влаштувати систему опалення та водопідготовки в офісному приміщенні з низькими комунальними витратами. Забезпечення охолодження продуктового магазину з урахуванням холодильників та кавових апаратів, які додатково нагрівають приміщення.

Реконструкція існуючої системи опалення у хореографічній студії

Дата реалізації проекту: 2020 р. Місце реалізації проекту: м.Рівне Тип об’єкту: Реконструкція системи опалення у хореографічній студії «Едельвейс». Завдання: Демонтаж неефективної частини системи опалення. Реконструкція системи опалення із частковою заміною трас та радіаторів, реконструкція котельні із заміною газових котлів. Влаштування хімводопідготовки.

Система опалення з тепловим насосом типу повітря-вода

Дата реалізації проекту: 2020 Місце реалізації проекту: м.Тернопіль Тип об’єкту: Влаштування системи у приватному будинку з тепловим насосом повітря-вода  спліт-система Завдання: Влаштувати систему опалення, кондиціонування та водопідготовки у приватному будинку, щоб у процесі користування отримувати значно нижчі чеки на оплату енергоносіїв. Опис проекту: На даному об’єкті було виконано монтаж системи водопостачання та водовідведення. Обв’язка сверловинного…

Автономний енергоефективний будиночок в лісі

В сонячну погоду електроенергію будиночку дають сонячні панелі, які підключені до інвертора та акумуляторної батареї. В першу чергу сонячна енергія їде на потреби будинку, а надлишок потужності йде на заряд акумуляторної батареї. У похмурі дні та вночі, електроенергія в будиночок поступає від акумуляторів. Коли їх заряд опускається до половини ємності, в дію автоматично вступає бензиновий генератор, котрий відновлює заряд акумуляторів за 4-5 годин своєї роботи і забезпечує паралельно будинок електроенергією.

Ще більше енергоефективності

Оскільки у даному будинку обладнання відносно нове, тому зміни ми вносили мінімальні. Доставили повітряний тепловий насос потужністю 15 кВт, який у комбінації з станцією приготування гарячої води забезпечує максимально комфортне гаряче водопостачання, у період, коли на вулиці похмура погода і сонячні колектори не дають бажаного вкладу. Крім того, функція «активний холод» дозволяє використовувати тепловий насос для охолодження приміщення в теплу пору року.

Енергія землі

Якщо в даному будинку вибрати джерело опалення і гарячого водопостачання газовий котел, то споживання газу буде 9200 м.куб. / рік, що рівноцінно 63287 грн\рік.
При реалізації рішення з геотермальним тепловим насосом, резервним електричним котлом,та кваліфікованим прорахунком системи опалення, ми досягаємо витрат електроенергії – 18 814 кВт∙год / рік, що рівноцінно 18 238 грн\рік. Отже, річна економія становить 45 049 грн\рік

Теплі підлоги

Для досягнення найкращого результату та коректної роботи системи теплих підлог проводиться гідравлічний розрахунок. (діаметри труби, відстань кроку, особливі матеріали підкладки). Траси від гребінки до контуру теплоізолюється, для коректної роботи автоматики. На кожен контур теплої підлоги встановлюється сервопривід, якім керують кімнатні термостати, для досягнення необхідної температури в приміщенні. Перед заливкою теплих підлог стяжкою, проводиться гідравлічне або пневматичне випробування на герметичність

Модернізація котельні з урахуванням потреб на басейн

До модернізації котельні, витрати газу на опалення та обігрів басейну, сягали -116 184 грн/рік. Після реалізації реконструкції, ми досягаємо витрат електроенергії – 18 910 кВт∙год / рік, що рівноцінно 23 619 грн\рік, та 6 174 куб.м\рік газу, що рівноцінно 42 468 грн\р. Разом витрати на обігрів будинку та гаряче водопостачання із врахуванням басейну – 66 087 грн\рік. Отже, річна економія 50 097 грн\рік.

Система опалення без використання газу

Якщо в даному будинку вибрати джерело опалення і гарячого водопостачання електричний котел, то споживання електроенергії 45 806 кВт∙год / рік, що рівноцінно 61877 грн\рік.
При реалізації рішення з геотермальним тепловим насосом, вентиляції з рекуперацією, теплою підлогою, теплі/холодні стіни та холодні стелі, ми досягаємо витрат електроенергії – 10 943 кВт∙год / рік, що рівноцінно 11 678 грн\рік. Отже, річна економія 50 199 грн\рік

Модернізація котельні з урахуванням басейну

На об’єкті було встановлено сучасну теплонасосну систему повітря-вода, а також систему вентиляції з рекуперацією тепла, що дало можливість заощадити значні кошти не зашкодивши при цьому комфорту.
Адже, стара котельня тільки на опалення за рік витрачала 11 770 кубічних метрів газу, що коштувало 100 632 гривні.