приватний будинок фото

Який кондиціонер вибрати для приватного будинку?

Кліматична техніка створює комфортні умови в наших оселях. Однак, коли справа доходить до вибору кондиціонеру для власного будинку – не розгубитися у розмаїтті видів складно. Добір обладнання краще доручити фахівцям, але й покупцям корисно знатися на різновидах та нюансах вибору, про які ми розкажемо далі.

Читати більше
радіатори в ванну фото

“Слабкі сторони” електрокотла, розкриваємо секрети

Електричне опалення – один із найпоширеніших способів обігріву житлових та комерційних приміщень в Україні. Оскільки електромережі є практично у всіх населених пунктах, облаштування опалювальної системи та підключення обладнання не викликає труднощів, таких, як із встановленням газового чи твердопаливного котла. До того ж, електрообладнання коштує дешевше, не потребує оформлення дозвільної документації, легко встановлюється та просте в експлуатації. Тоді чому ж користувачі, які мають вдома електричний котел, шукають інші варіанти опалення домівок?
Відповідь проста: бо електрокотел має не тільки багато переваг, а це й низку недоліків, про які ми і поговоримо далі, щоб ви зважили всі «за» і «проти», обираючи спосіб забезпечення тепла у своїй оселі.

Читати більше
кондиціонер в дитячу фото

Кондиціонер в квартиру з маленькими дітьми, чи варто встановлювати

Підтримання комфортного мікроклімату у своєму домі – це постійна і необхідна рутина. Але, взимку ми всі без винятку користуємось опалювальними системами, а от влітку часто перед нами постає вибір: терпіти спеку чи встановити кондиціонер? Особливо складний цей вибір для батьків, у яких є маленькі діти, адже існує багато протилежних думок з цього приводу: одні вважають, що без кліматичної техніки не обійтися, інші – що кондиціонери – причина багатьох хвороб і купувати їх не варто. Тож ми спробуємо розібратися які бувають кондиціонери і як правильно ними користуватися, щоб насолоджуватися прохолодою без шкоди для здоров’я, коли у квартирі є малюки.

Читати більше
плівочна підлога фото

Інфрачервона тепла підлога своїми руками

«Чоловік повинен вміти зробити все у домі власноруч!» – цей стереотип так міцно засів у наших головах, що дехто дійсно намагається все робити самотужки, але результати радують не завжди. Так, є майстри на всі руки, які можуть зробити в будинку абсолютно все, а є ті, хто добре розуміється на питаннях юриспруденції чи ядерної фізики, але забиваючи гвіздок – б’є собі по пальцях. Тож у цій статті ми розповімо, чому не варто робити плівкову теплу підлогу своїми руками, якщо ви не фахівець у сфері опалювальної техніки.

Читати більше
котелдля опалення фото

Який вибрати котел для автономного опалення?

Більшість приватних будинків обігрівають автономними опалювальними системами, та й власники багатьох квартир у багатоповерхівках можуть оцінити переваги індивідуального опалення. Головне: правильно дібрати котел, який зможе забезпечувати оселю теплом у повному обсязі і з мінімальними затратами. При цьому необхідно визначитися з найвигіднішим видом палива, на якому працюватиме агрегат та з видом котла за цілою низкою функцій і характеристик.

Читати більше

Як довго можна зберігати питну воду в тарі?

Питання питної води щороку стає все гострішим, бо кількість джерел у нас не змінюється, а от кількість забрудників зростає в геометричній прогресії. Колись кришталева вода з власного колодязя, яку набирали оцинкованим відром, дійсно була придатною для пиття або люди просто не задумувались про те, що може бути інакше.

Читати більше
схема розміщення теплового насосу

Тепловий насос: мода чи необхідність?

Популяризація альтернативних джерел енергії щорічно набуває все більшого розмаху і багато власників будинків задумуються над переходом від традиційних методів обігріву до сучасних екологічних та економічно вигідних.

Читати більше
вентилятор насосу фото

Тепловий насос – автономність та економія

Постійні коливання на енергетичному ринку нашої країни та подорожчання енергоресурсів призводять до того, що власники приватних будинків задумуються над забезпеченням автономності своїх помешкань. Все більше українців нині обирають альтернативні джерела енергії і повністю чи частково відмовляються від централізованого газо- та електрозабезпечення.

Читати більше

Десять “ЗА” систему водоочистки

Дискусії на тему необхідності встановлення системи водоочистки не втихають, незважаючи на низку наукових досліджень впливу забрудників води на здоров’я людини та стан побутових приладів. Саме тому ми підготували для вас добірку з 10 причин, чому система фільтрації води необхідна у будь-якій оселі, незалежно від того, квартира це чи будинок, у великому місті чи маленькому селі, в промисловому районі чи далеко від заводів та фабрик.

Читати більше

Водоочистка для кафе, ресторанів, готелів

Водоочистка для ресторанів, кафе, готелів: навіщо фільтрувати?

Успішність роботи будь-якого закладу громадського харчування – чи то вишуканого ресторану, чи невеличкої затишної кав’ярні – напряму залежить від якості та смакових властивостей їжі і напоїв. А вони залежать від води! Звичайно ж, не тільки від неї, але навряд чи відвідувачі будуть у захваті від добірної ароматної кави чи крем-супу з морепродуктів, приготованого на воді з-під крану. Бо по заржавілих брудних трубах до нас, зазвичай, тече не цілюща джерельна, а бура і з неприємним присмаком хлору та металу шкідлива рідина. І вона здатна зіпсувати навіть найкращі продукти.Читати більше