ПРОГРАМА IQ ENERGY БІЛЬШЕ НЕДОСТУПНА!

 

Обладнати своє житло сучасним енергоефективним котлом, тепловим насосом чи, навіть встановити систему опалення та вентиляції, тепер стало ще простіше і вигідніше.

Можливо, Ви вже чули про IQ energy, програму Євросоюзу, котра фінансується ЄБРР та направлена на стимулювання розвитку енергоефективної інфраструктури за рахунок надання цільових грандів фізичним особам – учасникам програми. Погодьтесь, звучить заплутано і малозрозуміло. Але у нас ви зможете не тільки купити газовий чи конденсаційний котел, замовити тепловий насос - компанія Теплосфера із задоволенням проведе вас через усі кроки від підбору обладнання, до отримання компенсації за програмою IQ energy. Зверніться до нас вже сьогодні і ми допоможемо визначитись з обладнанням, розрахуємо його вартість і Ви зможете або скористатись безвідсотковим розтермінуванням до 6 місяців, або оформити Кредит під депозит у банка-партнера. Адже кредит, це одна з обов’язкових умов програми IQ energy, завдяки якій Ви отримаєте компенсацію у розмірі 35% від вартості обладнання, котре ми Вам підберемо.

Ми вже допомогли учасникам програми отримати більше 10 000 євро і з радістю допоможемо отримати 35% саме Вам!

Процес роботи по програмі IQ energy

  • ви даєте технічне завдання;
  •  ми обираємо обладнання;
  •  Ви обираєте тип кредитування: розтермінування, або кредит під депозит;
  •  ми готуємо всі документи для отримання кредиту;
  • після погодження кредиту банком-партнером, проводимо реєстрацію Вас, як учасника програми IQ energy;
  • у встановлені програмою терміни проводимо монтаж обладнання;
  • ви проходите верифікацію експертами IQ energy і ГАРАНТОВАНО отримаєте 35% від вартості обладнання на власний валютний рахунок у євро.

В результаті ви отримаєте: якісне енергоефективне обладнання, енергоефективність якого підтверджена програмою IQ energy, котре дозволить Вам заощаджувати у майбутньому; грошову компенсацію витрат на це обладнання; якісний монтаж та професійне технічне обслуговування впродовж всього життєвого циклу обладнання.