Встановлення газових котлів в квартирі чи заміському будинку на сьогодні є популярною послугою. Сучасний ринок обладнання для опалення пропонує великий асортимент різноманітних моделей газового опалення, які відрізняються між собою за технічними та якісними характеристиками. Від правильного вибору котла опалення залежить не тільки тепло оснащення домівки, а й наявність гарячої води та економія сімейного бюджету. Існують декілька параметрів, які допоможуть зрозуміти підходить газовий котел до вимог чи варто звернути увагу абсолютно на інший варіант.

Види газових котлів для опалення

Які бувають газові котли та які основні відмінності кожного виду, рекомендується дізнатися перед придбанням обладнання, оскільки базові знання допоможуть зрозуміти на що звертати увагу та чим одна модель відрізняється від абсолютно такої ж, але нижчої вартості.

Види котлів газового опалення:

  • Одноконтурні або двоконтурні котли для опалення. Призначення першого – забезпечити оселю теплом, другий розрахований, окрім опалення приміщення, ще й на постачання гарячої води.
  • Димохідні або турбовані. Якщо в домі не передбачений димохід, то єдиним варіантом стає котел з турбіною, який має закриту систему згорання. Відкрита система або газові димохідні котли встановлюються в приміщеннях з відповідною системою, але потребують додаткових робіт по налаштуванню та встановленню вентиляції.
  • Стаціонарний (встановлюється на підлогу), настінний чи турбований – як правило недорогі газові котли частіше всього представлені обладнанням з підлоговим способом монтажу. Підлогові газові  котли характеризуються простою конструкцією та великою потужністю, що дозволяє використовувати їх у приміщеннях, площа яких достатньо велика. Настінні двоконтурні газові котли найбільш популярні у населення, за рахунок компактних розмірів, гарно оформленого корпусу. Турбовані газові котли – середня ланка, частіше всього монтуються в квартирах та будинках, в яких немає змоги організувати вертикальний димохідний канал

Конденсаційний газовий котел або традиційний. Конденсаційні газові котли характеризуються як найбільш ефективне та економічне обладнання. Принцип роботи установки зводиться до використання тепла і конденсації димових газів.

Характеристики газових котлів та критерії вибору

Купити газовий котел рекомендується виходячи з основних критеріїв вибору, які обумовлюються наступними характеристиками:

  • Номінальна потужність – це найбільш головний параметр, від якого залежить ефективність функціонування всієї системи та ціна газового котла. Якщо потужності буде недостатньо для обігріву житла, то це – істотний недолік, що неможливо виправити, тож в першу чергу необхідно розрахувати тепловтрати приміщення.
  • Витрати палива та тиск в трубопроводі, а також робочий ресурс – останній параметр впливає на строки експлуатації.  Це не залежить від якості систем, здебільшого вплив мають умови використання та вплив зовнішніх факторів.
  • Ефективність – це зрозуміло без пояснень, адже чим більший буде коефіцієнт корисної дії, тим менше витрат необхідно для підтримки комфортного мікроклімату в домі.
  • Країна-виробник – найбільш якісними вважаються моделі з Німеччини, далі йдуть італійські виробники. Приблизно на одному рівні знаходяться польські, словацькі, українські фірми, та компанії з Чехії. Важливо розуміти різницю між агрегатами, які вироблені вітчизняними заводами, та технікою, яка просто збирається на території країни з імпортних комплектуючих.

Перегляньте наші ціни на газові, конденсаційні та електричні котли

Переглянути

Ціни на газові котли залежать від сукупності усіх вище перелічених факторів, та в основаному імпортні моделі коштують дещо дорожче, за рахунок досконалої автоматики, від якої залежить ергономіка та гнучкість системи. Але з іншої сторони, більш прості конструкції вважаються надійнішими, а у випадку поломки, деталі на вітчизняне обладнання знайти набагато простіше.

Повний перелік вартості наших робіт

Переглянути