Водоочистка

Бутильована вода vs Фільтрована вода. Хто кого?

08.10.2019 - Автор - Стецюк Максим

Усе життя людини – боротьба за воду.

Якщо ви п‘єте мало води, то вочевидь вам загрожують проблеми з травленням, старіння у 22 без faceapp, кров загусне у джем, у нирках можуть накопичитись корисні копалини і багато іншого. Тому порада на усі випадки життя: спочатку випийте водички.

І ось ви вже тягнете руку до кулера або відкриваєте малесеньку мінералку. Не приховані факти кажуть, що 40% бутильованої води прийшли у пляшку прямо з крану! Якоюсь мірою інші 60% мають кращу якість, аніж кипячена вода, де 100*С вбили як усе зле, так і усе добре.

Бутильована вода vs Фільтрована вода. Хто кого? - поради від Teplosfera

Однак ви маєте знати, що існує альтернативна реальність, де якість води краща. Це та вода, яка не була помічена у темних зв‘язках із пластиком.

У 2010 році FDA (United Stated Food and Drugs Administration) опублікували матеріал, який доводив, що тривале зберігання харчових продуктів у пластиковій тарі, яка містить Бісфенол-А небезпечне тим, що саме цей BPA переходить у ці самі продукти.

Бісфенол-А – головний ворог людини, на ряду з передчасним облисінням і громадським транспортом у час пік. Адже відомо, що ВРА живе по сусідству з канцерогенами, водить дружбу з діабетом і взагалі веде війну з вашим ідеальним гормональним балансом.

Також поки ви мастите обличчя кремом, який вперто не вбирають ваші зморшки, то знайте точно, що крем кремом, а бісфенол шкірою абсорбується. Тільки він не покликаний примножити вашу красу. А ось перешкоджати ендокринній системі підступно прикидуючись естрогеном (жіночий гормон) – у цьому наш пластмасовий друг профі.

Токсичність ВРА прямо пов‘язана із раком простати у чоловіків та онкології грудей у жінок.

Тому навіть якщо ви закуповуєте боржомі у Грузії і освячуєте в Лаврі, а потім привозите додому у великому пластмасовому бутлі – знайте, усе дарма.

Бутильована вода vs Фільтрована вода. Хто кого? - поради від Teplosfera - 2

А як же жити далі? Продовжувати купувати воду у пляшці і вірити у краще або фільтрувати воду і сподіватись на краще набагато років більше.

Попри те, що кажуть наче «вода немає смаку» ви без зайвих зусиль відчуєте, що фільтрована вода все ж таки на смак інша.

Пам‘ятаєте як ви зробили свій перший крок? Забули? А все тому, що не пили фільтровану воду. Адже фільтр очищує воду від алюмінію, який шкодить вашій пам‘яті, а у старшому віці і взагалі приводить до Альцгеймера.

І таки, Сьомочка, зачем платить больше? Середня ціна бутильованої води 5₴/л. При умові, що ви класичний сім‘янин з обгортки «Отдохни», ви, ваша дружина, син-молодець та красуня дочка маєте пити 2 л. на день кожен. Не складні підрахунки кажуть, що це 1240₴/місяць.

Середня ціна очищаючого фільтру для вашої квартири коливається біля 3500 гривень. Його покупка одноразова, а отже уже за 2-3 місяці витрати на очищення води у вас зменшаться.

Бутильована вода vs Фільтрована вода. Хто кого? - поради від Teplosfera - 4

Віднині воду з крана пити можна і навіть корисно. Фільтр проточної води очищує воду у три етапи. У першу чергу він бореться із піском, глиною та іржою. Потім він береться за боротьбу проти хлору, заліза та солей. Третя стадія – перевіркова, на совість – очищення від того, що могли проґавити картриджі у перших двох етапах.

Плановий терапевтичний огляд картриджів очистки необхідно проводити раз у пів року – два-три роки в залежності від виду та моделі встановленого вами фільтру, від того наскільки нещадно ви його експлуатуєте. Або зазирніть у гості до фільтру одразу ж як помітите, що смак води змінився, а чайник знову треба відмивати з оцетом.

Залишились питання?
Залишились питання?

Схожі статті

Як побутова вода впливає на домашню техніку, труби та побут в цілому
Як побутова вода впливає на домашню техніку, труби та побут в цілому
У побуті робота більшості домашньої техніки пов’язана з водою: пральні та посудомийні машини, кавоварки і електрочайники, бойлери, газові водонагрівачі і котли, холодильники з вбудованими генераторами льоду і навіть праски постійно з нею контактують. Тому ці прилади першими сигналізують про вміст шкідливих речовин накипом, розводами на посуді, використанням великої кількості засобів для прання, забитими отворами для…
Що таке жорстка вода та як її визначити?
Що таке жорстка вода та як її визначити?
Нам пощастило жити в країні, де немає проблем із водопостачанням. Принаймні таких, як в африканських країнах, де будь-яка вода на вагу золота. Але питання якості води лишається доволі болючим.
Кулер чи водяний фільтр: що краще, вигідніше та економніше?
Кулер чи водяний фільтр: що краще, вигідніше та економніше?
Пити воду з-під крана чи навіть із власної криниці (свердловини) зважиться зараз далеко не кожен. Тому люди шукають варіанти забезпечення свого дому чистою водою без домішок, яка не шкодитиме здоров’ю. Серед популярних варіантів: встановлення кулера; монтаж водяного фільтра; купівля бутильованої води. Вода з бутлів – найдорожчий варіант, адже одна ємність на 5 літрів коштує в…
Зворотній осмос — шкода чи користь?
Зворотній осмос — шкода чи користь?
Очищення води нині актуальне питання для усього людства, оскільки прісна вода, за підрахунками вчених, складає лише близько 3% від загальної кількості H2O на планеті і багато регіонів постійно страждають від нестачі питної води. Нам пощастило жити в країні, де таких проблем немає – до кожного будинку підведений водопровід або в дворі є колодязь чи свердловина.…
Водоочистка для ресторанів, кафе, готелів: навіщо фільтрувати?
Водоочистка для ресторанів, кафе, готелів: навіщо фільтрувати?
Успішність роботи будь-якого закладу громадського харчування – чи то вишуканого ресторану, чи невеличкої затишної кав’ярні – напряму залежить від якості та смакових властивостей їжі і напоїв. А вони залежать від води! Звичайно ж, не тільки від неї, але навряд чи відвідувачі будуть у захваті від добірної ароматної кави чи крем-супу з морепродуктів, приготованого на воді…
Системи очистки води для квартири: види, їх переваги і недоліки
Системи очистки води для квартири: види, їх переваги і недоліки
Дискусії на тему необхідності встановлення системи водоочистки не втихають, незважаючи на низку наукових досліджень впливу забрудників води на здоров’я людини та стан побутових приладів. Саме тому ми підготували для вас добірку з 10 причин, чому система фільтрації води необхідна у будь-якій оселі, незалежно від того, квартира це чи будинок, у великому місті чи маленькому селі,…
Як довго можна зберігати питну воду в тарі?
Як довго можна зберігати питну воду в тарі?
Питання питної води щороку стає все гострішим, бо кількість джерел у нас не змінюється, а от кількість забрудників зростає в геометричній прогресії. Колись кришталева вода з власного колодязя, яку набирали оцинкованим відром, дійсно була придатною для пиття або люди просто не задумувались про те, що може бути інакше.
Безпечна вода у приватному будинку або чому не варто «довіряти» криницям і свердловинам
Безпечна вода у приватному будинку або чому не варто «довіряти» криницям і свердловинам
Чиста прозора кришталева вода прямо із власної криниці чи свердловини – зараз, на жаль, це лише мрія для більшості регіонів України. Екологічна ситуація погіршується з кожним роком і це негативно впливає на якість води. Коли років 10-15 тому другий водоносний шар (з якого беруть воду свердловини) ще вважався чистим, то зараз без проведення спеціальних аналізів,…

Ваше повідомлення успішно надіслано